Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért neveznek a lányok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért neveznek a lányok egy 2-3-4 hetes ismeretséget+szexet párkapcsolatnak, mert nem akarnak könnyűvérűnek tűnni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért, mert megelőlegezik a bizalmat. Persze a pasik többségének teljesen felesleges.
2013. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

egyre több ilyet olvasok a gyik-en is.


ismerte 1 hónapig a srácot, szexeltek meg minden, de nem különösebben történt más. utána a srác dobta.


és párkapcsolatnak hívja ezt az egy hónapot..


vagy én vagyok túl igényes?

2013. máj. 26. 12:44
 3/15 A kérdező kommentje:

Anas: egy jóképű pasi bármit megtehet egy lánnyal. Ezt tudjuk ugyebár... de azért a miheztartás végett.


Egy párkapcsolat párkapcsolat, egy szexkapcsolat szexkapcsolat.


Nincs ezen mit bonyolítani.

2013. máj. 26. 12:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most nézzük a lány szemszögét: randizgat 3-4 hétig a sráccal, majd lefekszik vele. A srác meg eltűnik, mint szürke szamár a ködben. A lány ezt párkapcsolatként élte meg, hiszen úgy tervezte, hogy együtt maradnak. A srác szempontjából persze csak szex, de ezt a lány - ha csak nem gyakorlott a témában - nem ismeri fel, csak miután vége. Neki ez párkapcsolat volt/lett volna.
2013. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valószínű azért hívja annak, hogy nagyzoljon vele, vagy úgy ahogyan az első mondta, megelőlegezte a bizalmat a pasinak.


Am szerintem az a lány, aki egy hónap után/2 hét után képes lefeküdni egy fiúval az hülye. Szerintem igenis várjon vele, amíg nem érzi úgy, hogy ez az egész biztos.


17/L

2013. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú szexkapcsolatot létesít, nem ítélik el, hanem még dicsekedhet is a haverjai előtt. Ha egy lány teszi, elítélik mint egy k-t. Pont ezt kérdeztem meg elég nyíltan egy másik kérdésben és bizony a porba sújtottak a vélemények. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__43..

Szerintem Klára Czettkin nem dolgozott eléggé ezen a témán.

2013. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Egy párkapcsolat párkapcsolat, egy szexkapcsolat szexkapcsolat."


Ez meg szimpla tautológia, semmit nem mondtál vele. Másrészt az élet nem ilyen fekete és fehér, ld. a fenti példámat, ahol a lánynak az egyik volt, a srácnak meg a másik.

2013. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a kislányokba bele van nevelve, hogy neki férjet kell találni. Ez az erkölcs, A fiúnak meg mondják, hogy élj egy kicsit. Könyörgöm kivel? Azokkal a lányokkal, akik férjhez akarnak menni az elvárások miatt.
2013. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves, 5-ös, megmosolyogtató a naivságod. Egy párkapcsolatban még 10 év után sem biztos, hogy együtt maradnak a felek, szóval ilyen alapon ne feküdjön le soha senki senkivel, max ha tuti biztosra tudom, hogy holnap elb@sz a kettes metró.
2013. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Régen én is ilyesmi típus voltam, bár nálam a 3-4 hónapos valamik voltak a módik. Mindig jött a nagy fellángolás, hú ez most komoly lesz, mindent elsöprő szerelem, sodródtam az árral és történt ami történt, aztán néhány hónap után egy reggel úgy ébredtem, hogy elszállt a lila köd és tulajdonképpen én semmit nem érzek az adott srác iránt.

Ha valakinek elmesélem, hogy ilyen szempontból milyen volt a fiatal/tini korom, lazán leribancoz, avagy helyből lekezel, hogy undorító. Akkor ezekre a néhány hónapos kalandokra sikertelen kapcsolatokként tekintettem, mostmár inkább kudarcba fulladt szórakozásnak, kalandnak látom őket, pedig akkor tényleg komolyan gondoltam. 23 éves vagyok mostmár és abszolút lenyugodtam, rengeteget tanultam. Mostmár inkább nem kezdek ki senkivel, amíg nem vagyok biztos abban, hogy lesz is belőle valami, avagy éppen ellenkezőleg, ha csak szex kapcsolatra vágynék, azt tisztán és nyílt lapokkal tenném.

Mostmár érzelmi biztonságra vágyom, amibe ez a kétségbeesett keresgélés és ide-oda ugrálás nem fér bele. Én nem szégyellem azt, hogy olyan voltam amilyen, mert úgy gondolom ez jócskán hozzájárult ahhoz, hogy ma már másként kezelem az efféle helyzeteket.


A lényeg, valószínűleg ők még teljesen máshogy élik meg ezt az egészet. Keresgélnek, hisznek és bíznak, aztán pofára esnek. Ennyi.

2013. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!