Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért neveznek a lányok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért neveznek a lányok egy 2-3-4 hetes ismeretséget+szexet párkapcsolatnak, mert nem akarnak könnyűvérűnek tűnni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem is azért van ez, mert a lányok hamarabb alakítanak ki érzelmi szálakat mint a fiúk, és egyszerűen amig naivak szegények addig könnyen beleesnek abba a hibába, hogy azt higgyék ez már komoly, és hogy ez szerelem, párkapcsolat. aztán jön a nagy koppanás. semmi számítás, vagy rafinéria nincs ebben, pusztán csak naivitás. De minden nő tanul egy -két ilyen esetből, és utána óvatosabban adja át a testét, lelkét. (jobb esetben)
2013. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyit várunk szex előtt, teljesen lényegtelen.... Ha egy pasi le akar lépni, mert csak a szex kellett az le is fog. Sőt képes 4 hónapot is várni, szerelmet hazudni, megjátszani az odaadó kedves pasit, amíg meg nem kapja amit akar.

Én jártam így.

Meg úgy is, hogy a férjemmel 2 hét után feküdtünk le, és mégis kitartott mellettem, évek óta együtt vagyunk.



egy 17 éves pisis ne okoskodjon már ilyesmiben mert nem hiteles...amellett marhaságokat is írsz...


Saját tapasztalatból mondom, teljesen mindegy mennyit várunk. Egy pasinál akármennyi idő is telt el, nem lehet tudni, hogy lelép e a szex után vagy sem.


Ilyen erővel akkor sose szexeljünk, mert nem lehetünk biztosak a pasiban.


Ez a jellemétől függ. És ember legyen a talpán , aki belelát minden egyes pasiba, akivel összeakad, hogy ő vajon el fog e hagyni szex után!


27/N

2013. szept. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
félelmetes milyen férfigyűlölő vagy...
2013. szept. 2. 09:24
 14/15 A kérdező kommentje:
amúgy 25 vagyok, nem 17. és már találkoztam olyan lánnyal aki 21 éves volt 7 komoly! kapcsolaton volt túl, és engem nézett mert mert csak egy volt nekem. Igaz, hogy az 2 évig, neki meg 2-3 hónapos kapcsolatai voltak.
2013. szept. 2. 09:25
 15/15 anonim ***** válasza:

nem rád céloztam kérdező, hanem egy másik hozzászólóra.


sok pasi szemét volt velem régebben, de ettől még nem gyűlölöm őket. van aki szeret és ez nekem elég. akik meg szemetek voltak, hát ez van. nem én vagyok az első, és nem is az utolsó akinek nehéz volt normális párt találni.


27/N

2013. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!