Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Új kapcsolat lehetősége áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolat lehetősége áll fenn, hogy végre kitörjek a mostani, rosszból! Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Van,vagy volt egy négy éves kapcsolatom...Az a probléma,hogy egyszerűen ellapososott az egész,a párom (férfi,24 éves)nem volt kompromisszumképes,nem lehetett vele megbeszélni dolgokat.Közös jövőt nem tervezett,csak a kifogások mentek részéről...(pedig ő is dolgozik,én is,sőt nagyon jól keresek)4 éven keresztül én járogattam le hozzá (a szüleivel lakik),ő szinte sosem jött,szintén kifogásokat keresett,hogy a munkája nem engedi,stb.Holott én többet dolgozok,mint ő.Próbára tettem,két hónapja nem mentem le hozzá,hátha annyira hiányzok majd neki,hogy lejön hozzám...De nem így lett.Valószínűleg ha szeretett volna annyira,mint mondja,jött volna,nem? Én húsz ezreket költöttem arra,hogy hívogassam telefonon,rengeteget utaztam,ami nincsen ingyen ám...ő facebokon elintézte,ha akart valamit.Két hónapon keresztül azért nem mondom ,hogy nem keresett,mert írt néhányszor.Hogy mikor megyek,stb.Régen hatalmas szerelem volt.Ma már bennem ennek nyoma sincsen.Kiölte.Anno eljárogattunk rengeteg helyre,az elmúlt fél évben sehol nem voltunk.Arra fogja,hogy most nem kapott sok fizut (holott sportfogadásokra havi 40 ezreket költ)stb.Zárójelben megjegyzem,hogy még az ágyban is "lerendezett" 10 perc alatt!És ami a legfájóbb a 4 évben,hogy egyszer terhes voltam,de azt mondta,hogy nem tudjuk vállalni,ne tartsuk meg...lehet így utóbb ez volt a jobb döntés,a kapcsolatunkat tekintve.Bármi történt,mindig én voltam mindenért a bűnbak.Vele semmit sem tudtam megbeszélni,pedig hányszor le akartam ülni vele,hogy hozzuk helyre a kapcsolatot!Számtalanszor figyelzemtettem,hogy még nem késő,hozzuk helyre...de mostmár nagyon is késő.Megismertem egy férfit,aki büszke rám,a tenyerén hordoz,úgy szeret,ahogy vagyok,és a szöges ellentéte annak az embernek,akivel 4 évig voltam.Ez egy igazi férfi végre!Tervez velem,fülig szerelmes,és úgy érzem,én is jó úton haladok,hogy az legyek újra.Minél többször beszélek vele,és minél többet látom,annál jobban úgy érzem,hogy Ő kell nekem.De amikor ír a párom,elbizonytalanodok mégis.Nagyon fáj kimondani a másiknak,hogy vége,ennyi volt...az érzések nem múltak még el bennem nyomtalanul,ebben biztos vagyok..Megpróbálhatnám helyre hozni még egyszer,de tudom,hogy felesleges minden szó.Lehet,hogy az új kapcsolat lehetőségére kéne koncentrálnom? Miért nem tudom kimondani,hogy legyen vége?Pedig nem találkoztunmk 2 hónapja,nem jön...még cuccaim is vannak nála.De lehet inkább azokat is hagynom kéne?Mert ha lemegyek hozzá,felkavarodik bennem minden...Mit tegyek?

2013. máj. 25. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Vágj bele az újba, a régit meg hagyd a hátad mögött.
2013. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja,és én 22/N az "új,leendő" párom pedig 31/F...
2013. máj. 25. 19:08
 3/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szakíts a régivel és adj esélyt az újnak. Valamit már nem lehet megjavítani.
2013. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a kor, én is 22 vagyok a párom meg 30. :) Vágj bele az újba!
2013. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
*Van, amit már nem lehet megjavítani.
2013. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Menj bele az újba, aztán az is ellaposodik, várunk szeretettel 2 év múlva újabb tanácsokkal
2013. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elején azért az esetek többségében megy a "tenyéren-hordozás".


Az biztos, hogy a jelenlegi kapcsolatodnak kb. semmilyen szinten nincs már értelme, nem értem, min hezitálsz.


Szerintem a legfontosabb ilyenkor az, hogy azért az új kapcsolatodat próbáld reálisan szemlélni.

2013. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az új kapcsiról nem szólok, de a régi rosszat butaság fenntartani.
2013. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval ;)
2013. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:

2 dolgot jegyeznék meg:

A jelenlegi barátoddal szakíts, semmi értelme a kapcsolatnak, nem szeretitek már egymást igazán és ezért nem működik, csak a megszokás köt össze titeket, nyűglődés az egész, mindkettőtöknek jobb lenne mással.

Az újjal viszont legyél óvatos, legalábbis olyan szempontból, hogy ne felejtsd el, mindig nagy lángolással, "tenyerén hordozással" kezdődik a dolog, aztán később ott is jöhetnek a gondok, így megy ez.

26F

2013. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!