Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem lehet szerelem! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem lehet szerelem! Szerintetek az lehetséges, hogy valamivel maga mellett tartja?

Figyelt kérdés
Fiam apja együtt van egy férjes nővel évek óta. Közbe volt, hogy velem is együtt volt, mert azt mondta nincs már köztük semmi, aztán persze lebukott, kodobtam. Na ebből az jött le, hogy nem szereti a nőt, mert akkor nem csalná meg. Mostanába elég jol megy már a kommunikáció, visszem hozzá a fiunkat. Nincs köztünk semmi. Ma találkoztam velük, és rám se mert nézni, nem hogy köszönni. O.o
2013. máj. 26. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden pasi örül, ha van mellette egy nő, akivel szexelhet, csinálhat ezt azt, jól érzi magát. Nem kell ehhez feltétlenül szerelem. Ennyi.
2013. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem neked miért nem tök mindegy, hogy mi van közöttük! Soha nem fogadnék vissza valakit, aki vérig alázott, onnantól kezdve pedig az ő dolga, hogy mit művel. A lényeg, hogy a közös gyerekkel úgy foglalkozzon, mint gyerekével!
2013. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na jó az odáig rendben, de ugy csinálta a nő, mintha a kutyája lenne, ő meg még hagyta is ...


Én se fogadnám vissza, de mivel mostanába elég jobba vagyunk, ugy gondolom van közöm hozzá.

2013. máj. 26. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs közöd hozzá.
2013. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel folyton belepofázik az kapcsolatomba, én is megtehetem. Ha meg nem tetszik a kérdés, lépj tovább. ;)
2013. máj. 26. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
De akkor nem az a megoldás, hogy te is belepofázol az övébe, hanem megbeszéled vele, hogy ő se pofázzon a tiédbe... :DD
2013. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot. Nem tudom megy-e a szövegértelmezés, de mintha nem ez lett volna a kérdés... ;)
2013. máj. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!