Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy a távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a távolság miatt alakulnak ki a problémák köztünk?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, több, mint fél éve vagyunk együtt. Mostanában egyre több vitánk van, de többnyire akkor, mikor nem találkozunk, és hiányzik. Suliban találkozunk, de az összesen örülök,ha van 15 perc. Szeretnék többet vele lenni, mindig azon vagyok, hogy hétvégén is tudjunk találkozni, de ez mostanában egyre kevésbé sikerül. És ezen néha összekapunk, és más dolgok miatt is ilyenkor, mikor nem tudunk találkozni, vitázunk.

Néha azt érzem, hogy ő nem is akar velem lenni, mivel már kb 2 hónapja mindig én voltam nála, ha nagy nehezen elengedtek a szüleim(ami ritkán van)ő meg mintha kifogásokat keresne. Máskor meg megértem őt is, és ilyen kettős érzések vannak bennem.

Az is közrejátszhat, hogy 2 hét múlva elutaznak másfél-2 hónapra?


Normális ez, hogy ilyenkor vitázunk a legtöbbet, és rosszul érzem magam? Valaki hiánya váltott még ki valakiben ilyet? Megköszönném a segítőkész válaszokat:)


2013. máj. 26. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem most hasonló volt a helyzet mellesleg ő a "lánybarátom" akivel együtt lehettem volna ha nem b/\szom el (nem akarok belemenni)

Szóval a lényeg, hogy legyél türelmes megértő! Ha nem ér rá akkor is ne kezdj el vitatkozni fogadd el a döntését. Jobbat úgy se tudsz csinálni ne veszekedj feleslegesen mert akkor még nyár előtt szét fogtok menni..

2013. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ismerős dolog,mi is elég sokat vitáztunk volt barátnőmmel mert nagyon keveset tudtunk együtt lenni jobb az ilyet hagyni én már úgy vagyok vele.Megértem hogy neki is vannak dolgai ami miatt nem ér rá stb stb,de heti legalább egy tali ami nem 1-2óra az kell azért szerintem.
2013. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem:(

Próbálok türelmes lenni hozzá, de kicsit kezd rosszul esni, hogy én megyek, ha tudok, de annyi.Ő nem is próbálja úgy intézni, hogy jó legyen.

Mindig azon vagyok, hogy akárhol is, de legyünk együtt. Vagy jöjjön el ő most hozzám, mert én nem sűrűn mehetek, mondtam, hogy valameddig elmegyek elejébe...de nem.És nem is volt más dolga...legalábbis nem mondta el.

Ilyenkor más dolgok is előkerülnek. Pedig ha együtt vagyunk minden felhőtlen.

Szerintetek akkor hagyjam utána, és ha úgy érzi szüksége van rá, eljön és találkozunk?Már fárasztó, hogy én teperek.Nálatok hogy van ez?

2013. máj. 26. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nálunk ez fordítva volt de nagyjából hasonló helyzet.Szerintem hagyd ne fuss utána minek,eléggé az jön le ebből hogy lese az egészet akkor meg minek? hagyd várj és majd ha akar valamit tesz érte.
2013. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!