Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság tönkretette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság tönkretette a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A barátom 1,5 hónapja ment ki külföldre, 3 év együtt járás után. Nem találkoztunk azóta, hogy elment és nem is fogunk még egy ideig. Nekem még be kell fejeznem a tanulmányaimat, így majd csak 4 hónap múlva tudok kimenni én is. Amióta elment úgyérzem, hogy már nem az az ember, aki régen volt. A barátaim azzal vigasztalnak, hogy ez csak átmeneti és a környezet változás lehet az oka, de valóban van értelme folytatni a kapcsolatunkat, úgy hogy annyit nem hallok Tőle, hogy "Szeretlek" vagy "Hiányzol"??? Tudom, hogy másfél hónap még nem olyan nagy idő, de nekem mégis az, hiszen korábban éjjel-nappal együtt voltunk és minden rendben ment. Most viszont olyan mintha nem is a barátnőjével beszélgetne, hanem valami ismerőssel...semmi érzelmet nem látni rajta. Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?
2013. máj. 25. 20:19
 1/4 anonim válasza:
Konkrétan szerintem nem ment azért még tönkre a kapcsolat. Fura lehet megszokni de én is voltam így. Szerintem menj szórakozz élvezd az életet, tanulj és várd ki mi lesz a vége. Ha úgy érzed, hogy nincs esély már, hogy jó lesz vess véget a kapcsolatnak. Tudom nagyon nehéz 3 évet lezárni de inkább élnél egy rossz párkapcsolatban?
2013. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

no a környezet az midnenképp meghatározó.

a kérdés hogy mondta e, vagy milyen gyakran és mennyire nyitottan hogy szeretlek ebből következik 4 eshetőség:

1. hiányol neki, de nem mondta hogy szeret eddig ezért azután se mondja, a környezet pedig megváltoztatta azért furcsa(erre szerintem kevés az esély)

2. csipkebokor vessző (szerintem ez olyan 80%)

3. becsajozott (sajnos benne van a pakliban) ez is magyarázat a viselkedésre

és a 4. amire ténylegesen a legtöbb esély van szerintem, az hogy nagyon hiányzol neki, és egy kis gátat állított fel közétek a viselkedésével azért hogy könnyebb legyen kibírnia nélküled kint. ezt tapasztalatból mondom és én férfi oprációs rendszer szerint működök szóval szerintem csak tompítani akarja a hiányérzetet. te ismered a legjobban ebből már tudsz következtetni szerintem :)

2013. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálom a legjobbat feltételezni. Ha tényleg ilyen "gátat" épített, azért, hogy jobban bírja a hiányérzetet (amiben lehet valami, mert most hogy írtad tényleg hajlamos az ilyesmire), akkor ezzel mit csináljak? Mert nekem viszont szükségem lenne arra, hogy lássam hogy van élet a kapcsolatunkba és még érez valamit. Egyébként köszönöm szépen a válaszokat :)))
2013. máj. 25. 22:00
 4/4 anonim válasza:
Hát viselkedhetsz vele például közvetlenebbül, csak ennek az a veszélye hogy lehet hogy nem bírja és kiborul.
2013. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!