Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki úgy legyen szerelmes valakibe, hogy sose látta a másikat, pusztán telefonon keresztül "ismeri"?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
persze. nem a külső számít. de mondjuk, tuti kiszeretsz belőle, ha esetleg találkoztok, és valami iszonyat ronda, undorítónak találod... de ez szerintem nem igazán szerelem, inkább fellángolás. de olyat is ismerek, aki a párjának a hangjába szerelmes:)
2008. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem rólam van szó.Az egyik barátnőm szerelmes már majd egy éve egy ilyen"fantom"pasiba...Kicsit nekem ez furcsa...
2008. júl. 30. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
lehet, hogy a barátnőd csak kitalálta, nehogy lemaradjon tőled:D
2008. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Régóta vagyunk barátnők, Kb.5 hónapja nem nagyon futottunk össze egészen előző hétig és ezt akkor mesélte,mikor rákérdeztem,van e pasija.Ő 20-as korosztály,én 30-as.Nem akartam mindjárt letámadni,hogy biztos,hogy csak kitalálta,nem mond igazat stb.Igazából kiváncsi voltam,hogy ilyen tényleg létezhet e,mert én magam ilyet nem tudtam volna elképzelni sohasem vagy azt,hogy ilyenben benne legyek.
2008. júl. 30. 01:47
 5/7 anonim ***** válasza:
igen mert én is ebben a helyzetben vagyok, mert van valaki akivel eddig csak kevésszer beszélgettünk, de neten keresztül napi szinten találkozunk és teljesen bele vagyok esve, mert egy egyéniség a kiscsaj! És az ilyen kapcsolatok tudnak kölcsönösen jól működni mert nem első látásra történt és a másik lelkébe szerettek bele nem az alakjába, ha viszonozni tudja a másik ezt akkor jó kapcsolat lehet belőle! Én is bízom benne hogy az enyémből is az lesz!
2008. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben,aztán egy nálam sokkal tapasztaltabb férfivel elbeszélgettem erről.Ő mondta meg,ami tényleg igaz:Nem abba szerelmes,aki a másik ember,hanem,akit odaképzelt,tehát egy álomképbe.Majd kinövi.

Azt írtad,hogy 20on valahány éves.Ennyi idősen már illik felülni a vonatr/buszra,és meglátogatni a másikat.Magyarországon nincsenek távolságok.

2008. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 1 hónapig csak számítógépen keresztül beszélgettem egy pasival, akivel már lassan két éve együtt vagyok, és nagyon szeretem. Minden nap beszélünk, szeretkezünk, és hetente 3-4szer találkozunk. Imádom.
2008. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!