Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondhatta ezt? Fiszemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt? Fiszemmel kérnék válaszokat.

Figyelt kérdés
A barátomhoz és családjához akarnék költözni nyárra, nagyobb a munkalehetőség ott ahol ő van. De amikor ezt mondtam neki azt mondta h hozzászokok a jóhoz és utána elmész. Ezért nem akarja. Ezt most komolyan mondhatta vagy pedig lerázós duma?
2010. jún. 9. 12:34
 1/8 A kérdező kommentje:
fiúszemmel bocsi:XDXD
2010. jún. 9. 12:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Komolyan van ilyen... Ha 2-3 hónapig együtt laktok, és utána megint kevesebbet vagytok külön, az nagyon rossz tud lenni.

Ha hozzászoktok, hogy mindig együtt vagytok, utána is ezt szeretnétek majd.

2010. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Srry,lány wok,de sztem sima lerázás..nyáron biztos menni akar partyba nyomni pár csajt..bocsy,de sztem ez az igazság,vannak tapasztalataim..:(
2010. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, miért kell azonnal elkönyvelni nőcsábásznak?

Ez hülyeség, már bocsánat.

1 évig volt vőlegényem, és ugyanez volt nálunk is. Nem akarta, hogy nyárra odaköltözzek, mert nehéz szeptembertől visszaszokni!

Első voltam

2010. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza, utána képzeld el hiszen rossz lesz
2010. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy poénos megjegyzés volt. Hány évesek vagytok?
2010. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ő 25 én 18
2010. jún. 9. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg még egyszer, és ha ugyanezt a választ kapod, akkor kérd meg, hogy fejtse ki bővebben.


25 évesen már nem szoktak ilyennel poénkodni (ahogy korábban gondoltam).


30/F

2010. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!