Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy a feleségemmel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy a feleségemmel még mindig iszunk és technobulikra járunk?

Figyelt kérdés
Én 32 éves vagyok, a feleségem 29. Egyes ismerőseink szerint nagyon ciki a viselkedésünk, hogy sokat iszunk, füvezünk és technopartykra járunk. Néha felmerül, hogy abbahagyjuk és gyereket szeretnénk, de olyankor mindig jön egy jó party amit nem lehet kihagyni. szerintetek?
2013. máj. 26. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne mások elvárásai szerint éljetek vagyis ne az szabja meg mi a ciki és mi nem, hogy mások mit gondolnak. Én semmi kivetnivalót nem találok ebben, fiatalok vagytok még, nem vagytok úgy röghöz kötve, bulizzatok csak. 27 N
2013. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
68%
Mindenkinek joga van elcseszni az életét.
2013. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
48%
És nem a bulizásra értem.
2013. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szüleim 40 évesek és még mindig eljárnak ilyen bulikra. Én ezt szeretem bennük,hogy ilyen lazák. Ne érdekeljen mások véleménye!:)
2013. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
majd mózeskosárral mentek bónuszra
2013. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én pont xarok rá. a ti életetek. megerősítést vártok? nem lett meg.
2013. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

erről nem lehet leszokni, szóval nincs ezzel semmi baj

így nem telik az idő az ember felett, csak nyoma ne nagyon maradjon, csináljátok nyugodtan, nem kell foglalkozni az ilyen ismerősökkel N

2013. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki!
2013. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mindenki úgy szórakozik ahogy jól esik. nek ciki!
2013. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Joga van minden embernek élni a saját életét és persze úgy,ahogy neki jólesik. Szerintem egyáltalán nem ciki!Nem más ember életformája,elvárása szerint kell élni. Szerintem ne foglalkozz velük mit mondanak,lehet csak az irígység szól belőlük,hogy ti mindig jólérzitek magatokat. Aki megteheti... az érezze is jól magát és ennyi:)
2013. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!