Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a feleségemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a feleségemmel?

Figyelt kérdés
Fél éve volt az esküvőnk, s most bejelentette, hogy szeretne egy kötetlen kapcsolatot egy másik nővel. Ez ti értitek? Az agyam elszáll!!!, mi az hogy kötetlen?! Ha leszbikus, akkor keressen más fickót! Én nem tűröm meg, hogy harmadiknak bevegyük, ez nem házasság!
2012. nov. 27. 14:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Röhej, hogy ennek esküvő után kell kiderülnie. Az biztos, hogy ilyen hármasba nem fogok belemenni. Vagy a nő vagy én.
2012. nov. 27. 14:03
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Jesszus. :S
2012. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Válj el.
2012. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

óóóóóóóó ez aranyos :)

lehet, hogy biszex és te is kellesz neki ... próbáltátok már hármasban?

2012. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenkor mindig az az érzésem, hogy a házaspárokat valami játékban sorsolták össze, teljesen véletlenszerűen.
2012. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Azt hiszem ettöl én hánynék...

Soknak bejön a hármas,én el sem tudnám képzelni.

Beszélj a feleségeddel.Komolyan döntse el mit szeretne.Ezt tudnotok kell mindketötöknek. :(

Ne hogy az legyen egy hónap múlva visszakéredzkedik,mert nem jött be a növel.

2012. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 intrepid ***** válasza:
96%
Költöztesd oda, két nő fog ugrálni körülötted.
2012. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Jó Ég!

A "kötetlen kapcsolat" az azt jelenti lefordítva, hogy szeretne megcsalni, de a te jóváhagyásoddal.

Az most mindegy, hogy nővel, vagy férfival.


Lehet, hogy régimódi vagyok, de szerintem egy párkapcsolat azért PÁRkapcsolat, mert két ember van benne.


Az lényegtelen, hogy a harmadik nő lenne, vagy férfi, szerintem harmadik nem kell egy kapcsolatba, ha más nőt akar, váljon el, és éljen együtt egy nővel.


Ez megalázó rád nézve.

2012. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én nő vagyok és biszexuális, DE én ezt a párommal közöltem még az elején és őt nem zavarja

Szerintem nálatok is így lett volna fair ,mert biztos nem most tudta meg magáról, ez egy elég mélyen gyökerező érzés..


nem tudom mit tennék a helyedben,szerintem ki kellene deríteni hogy tényleg bi -e vagy csak kíváncsi..ha csak kíváncsi lehet hogy elmúlik a fellángolás, megjegyzem hogy én is egyszerre egy darab emberrel vagyok együtt ha pasival pasival ,ha nővel akkor nővel ,de nem párhuzamosan a kettőt :) a párkapcsolat egy döntés az ember szexualitásától függetlenül ,és akkor azzal a partnerrel vagyunk csak akit választottunk.

2012. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy elmondta.


Mi két éve vagyunk együtt a férjemmel s mellette néha-néha együtt szoktam lenni egy kedves lánnyal. (az osztálytársam volt a gimiben) Ő tanár lett s sajnos nagyon elfoglalt, ezért ritkán találkozunk. Azt hiszem azért nem mertem elmondani a férjemnek, mert úgy sem értené meg.

2012. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!