Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom volt barátnője és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom volt barátnője és én nagyon hasonlítunk egymásra. Felfogás, stílus, magasság, arcra is. Lehet belőle megcsalás?

Figyelt kérdés

A barátom otthagyta a csajt és velem van lassan 2 éve, de nagyon félek hogy lesz valami köztük. és már ő is említette a hasonlóságot, mármint a barátom. Az a baj hogy a csaj nagyon rámenős, de állítólag nagyon régen nem bezséltek, nem taliztak egymással.

Van okom aggódni? De amúgy nagyon egyformák vagyunk: a hajunk színe, szemünk, magasság(centire egymagasak vagyunk), arcra is hasonló, és öltözködésben, zenében is ugyanolyan.

kezd aggasztani a helyzet,de csak most eszméltem fel a döbbenetes hasonlóságra.

Mit tegyek?


2008. jún. 18. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs okod az aggódásra. 2 év után nem a külsőségek számítanak egyébként sem. Belsőleg biztosan teljesen mások vagytok, és a barátod téged szeret, azt a másik csajt otthagyta biztos meg volt rá az oka,ugyh nincs miért aggódnod.
2008. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.A pasid veled van.És ha igazat mond hogy tényleg nem találkoztak már elég rég óta akkor nem kell tenned semmit.
2008. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet csak magam hergelem ezzel.. de köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 18. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Aggódni mindig lehet okot találni, ott vannak a meteorok, a környezet szennyezés :) - De ez esetben szerintem teljesen megnyugodhatsz :)
2008. jún. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi is pontosan egyforma magasak vagyunk a volt barártnőjével. Én egy kicsit teltett, ő gyönyörű alkatú, én hosszú barna, ő rövid szőke...

Az elején azt gondoltam, hogy nem leszek elég jó neki egy ilyen tökéletes barátnő után, aztán bebizonyította, hogy mennyire tévedtem...

2008. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!