Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen kapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kapcsolatban élő lányok nem veszik észre, hogy a pasijuk miket csinál?

Figyelt kérdés

Több olyan srácot is ismerek, akik elmennek bulizni, és mindig csajoznak (de így teljesen nyilvánosan, csókok, összesimulás, ha úgy alakul szex is), és ezt hétről hétre.

Hogy lehet, hogy ez a barátnőjüknek nem tűnik fel? Most tényleg, ez vajon kicsit se gyanús?

Engem ez szerencsére nem érint, csak mégis elgondolkoztam rajta... vagy tudják, csak nem akarnak egyedül maradni és inkább eltűrik? Vagy mi lehet az oka?


2013. máj. 27. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet. Vagy magának sem vallja be, mert akkor szembe kellene néznie a problémával, vagy ennyire elvakultan bízik a párjában.
2013. máj. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem veszik észre? Tucatszámra jelennek itt meg a "fészbúkon lájkolta a f*szképét" kérdések.
2013. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Észreveszik, csak még mindig jobb osztozni egy alfahímen, mint kimaradni abból, amit nyújtani tud. Vizuális élmény, anyagiak, reprezentáció a barátnők és a család előtt, és persze szex.
2013. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De akkor is ez felfoghatatlan, és ráadásul tök szép lányokról van szó nagyrészt... tényleg ennyit ér nekik egy mutatós pasi?

Azért vannak normális férfiak is, akik jól néznek ki, én úgy vettem észre...

2013. máj. 27. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém most lépett le, állítólag a haverjához. Ezek szerint én is gyanakodhatok?
2013. máj. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy egyik válaszadó írta,nehéz manapság FÉRFI-t kapni,aki csonton van,sikeres,gazdag,izmos,jóképű.Aki úgy megdug,hogy a füled ketté áll.


Nem akarják,hogy a ,,cici kiessen a szájukból" minden tekintetben,ezért inkább tűrik ezt.

Persze a pasi meg tehet mindent mert ő a sikeres ő az alfa és az ilyen ritka nem mindennapi.

2013. máj. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én pasim például olyan, hogy csak szeretne mindig csajozni. Elmegy bulizni, próbálkozik, de sose jön össze neki. Hát hadd csinálja.

Illetve egyszer rákattant egy csaj, de akkor meg ő maga blokkolt és elhajtotta, mondván barátnője van.

Azért kicsit parás, hogy egyszer összejön... igazából azért vagyok vele, mert bízom abban, hogy előbb-utóbb megunja ezt a játékot és végre nyugton marad mellettem..

2013. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vadászösztön, van, akinek ez kell az önbizalom eléréséhez...

Egyébként a kérdés azért sántít, mert hidd el, vannak olyan emberek, akik nem akarják birtokolni a párjukat! Vannak nyitott kapcsolatok, ahol ez közös megegyezés alapján történik így.

Szóval nem látsz bele, ne ítélkezz. Akinek ez így jó, hát csinálja... akinek meg nem jó, az előbb-utóbb úgyis ráun és lép.

2013. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!