Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kihozni egy lelki gödörből azt az embert akit nagyon szeretek, de csalódott, és önpusztítós típus, magába zárja a dolgokat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 01:51
 1/7 A kérdező kommentje:
melóhelyét is utálja :(
2013. máj. 27. 01:51
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen vidám dolgokat tudnánk csinálni?
2013. máj. 27. 01:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Mozizzatok együtt...aztán jöhet egy kis szex! ;) Az tutira kihozná a gödörből!
2013. máj. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azzal, h szereted, én is ilyen vagyok, nekem is csak ennyi kell. Pont tegnap agyaltam ezen, hogy mi lenne ha lenne 10 millióm, boldogabb lennék-e. Arra jutottam, hogy nem, ugyanis nincs velem a lány akit szeretek. És mi az ember célja az életben? Szerintem az egyetlen valós cél az, hogy szeressék és viszont szerethessen. Beszélgess vele és biztosítsd arról, hogy szereted és mellette állsz, de azért ne szekáld! 26F
2013. máj. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdés mint ha rólam szólna :(
2013. máj. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szex -ez a megoldás
2013. máj. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ő nem szeret viszont :(
2013. máj. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!