Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a szex-el?

Figyelt kérdés

Van itt valaki hasonló szituban?

Kapcsolatunk elején sem volt már egy "szex-örült", de azóta csak rosszabb.

Nem gondolom, hogy velem van a baj, hiszen előző kapcsolataimban jól működtek e téren, sőt, inkább én adtam be az unalmast néha. Most viszont bosszankodom, mert alig van spontán szex, illetve nem az elvárt gyakorisággal :(

Furcsa, mert általában a pasik akik kezdeményeznek, vagy többször kívánják. Kezdem magam kevésbé vonzónak érezni, az önbecsülésem lassan a nullával egyenlő. Ha beszélek vele erről, akkor azt mondja Ő kíván és, hogy nincs probl.


2013. máj. 27. 12:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
53%
Házasok vagytok? Amúgy szexszel a helyes.
2013. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Eltérőek az igényeitek,más az étvágyatok.El kell döntened,hosszú távon tudsz-e így is boldog lenni.Persze azt is gondold végig,hogy magánéleti,lelki gondok,esetleg egy harmadik személy állhatnak-e a háttérben?Nem mindegy,hogy alapvetően ilyen a párod,vagy van valami kiváltó oka az egésznek.
2013. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára neki ennyire van szüksége. Eltérőek az igények nálatok.
2013. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
82%

Dettó ugyanígy vagyunk. 7 éve vagyunk együtt ebből 4 éve együtt élünk. Már szinte semmi szex nincs köztünk. Most éppen albérletet keresek, legalábbis az árviszonyokat nézek, ha felvesznek főállásba húzhassak is szépen.


Jah és próbáltam megoldani. Szexi göncök, parfüm, kiszolgálás, h ne arra fogja, h mert Ő fáradt, kedves szavak. Mondtam neki menjünk szakértőhöz élből elutasította. Na erről ennyit. Vannak pasik akik vagy melegek és azért vannak nővel, mert szégyenlenék a világ előtt vagy a családjuk előtt ezt, vagy pedig egyszerűen undorodnak ezektől a dolgoktól, nem szeretik annyira, nincs vágyuk stb. Na az utóbbiaknak lehetnek szervi vagy lelki okaik, orvos kell, h kiderüljön és kezelni lehessen. Ha erre nincs hajlandóság akkor annyi. Nekem szexszel teljes a kapcsolat. És nem csak 2 havonta...

24/N

2013. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Fiatal házasok vagyunk . Nem gondolok megcsalásra, azt tudom, hogy szeret. Nekem úgy tűnik az igénye ennyi. Azért mégis ritka a férfiaknál nem ? Nagyon szeretem, de hosszútávon működhet így ? A tapasztalatotok kéne.

Köszi a helyesírás javítást :)

2013. máj. 27. 13:03
 6/50 ivilicious ***** válasza:
énis ugyanígy vagyok...2 év vagyunk együtt.
2013. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 ivilicious ***** válasza:
100%
tegnap már elsírtam magam :) aztán én vagyok a hülye
2013. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Mi óta vagytok együtt? Nekem is volt ilyen kapcsolatom, fél évig voltunk együtt, de ez folyamatosan problémát, konfliktusokat okozott. Nem éreztem magam nőnek kívánatosnak, akár csak te. gondolkodtam a szakításon, de túlzottan kötődtem hozzá...végül ő tette meg, ezzel az indokkal, hogy állandóan "csesztetem". szenvedtem, de utólag örülök neki. nagyon is.
2013. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Más az igényetek. Te írtad, hogy az elején sem volt szex őrült. Gondoltad, hogy ez majd változni fog? Amúgy bedobhatsz trükköket, de ha ő úgy látja, hogy nincs probléma, akkor az a probléma
2013. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Kedves 4/5-ös !

Tényleg hasonló a helyzeted szex terén. Én is próbálkoztam ilyen szexi göncökkel stb., de lássuk be még ha sikeres is a küldetés...néha jól esne ha magától mozdulna.

2013. máj. 27. 13:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!