Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a szex-el?

Figyelt kérdés

Van itt valaki hasonló szituban?

Kapcsolatunk elején sem volt már egy "szex-örült", de azóta csak rosszabb.

Nem gondolom, hogy velem van a baj, hiszen előző kapcsolataimban jól működtek e téren, sőt, inkább én adtam be az unalmast néha. Most viszont bosszankodom, mert alig van spontán szex, illetve nem az elvárt gyakorisággal :(

Furcsa, mert általában a pasik akik kezdeményeznek, vagy többször kívánják. Kezdem magam kevésbé vonzónak érezni, az önbecsülésem lassan a nullával egyenlő. Ha beszélek vele erről, akkor azt mondja Ő kíván és, hogy nincs probl.


2013. máj. 27. 12:47
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
40-es: úgy mentél hozzá, hogy nem tudtad a szexuális szokásait?
2013. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Kérdező, máshogy kielégít pl orálisan? Tudom, hogy ez nem ugyanaz és hogy az önbecsüléseden nem javít, de jobb a semminél.
2013. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
41. Elején írtam már hogy nem ilyen volt teljesen, és azóta 16 év eltelt, szépen lassan jöttek elő ezek a gondok, nem úgy hogy elvett, aztán másnap már más ember volt. Olvasd el mit írtam!
2013. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
39-es, a szeretőm nem vállalna fel 2 gyerekkel... (És kb a férfiak 90%-a nem szívesen nevelné más gyerekeit.)
2013. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Életem során, most először botlottam ilyen pasiba, akinek a szex egy sokadik rangú tevékenység, és mégis hozzámentem feleségül :) Ha nem szeretném ennyire, akkor már léptem volna !
2013. máj. 27. 14:07
 46/50 A kérdező kommentje:

Orális..szeretjük. Főleg Ő.

Nekem azzal is van problémám. Vajon hogyan mondod el a férjednek akit nem akarsz megbántani, hogy az előző párom szinte felfalt a szemével, hogy egy szellőre is felállt neki és olyanokat mondott, hogy még a seggem lyukát is kinyalja :) És tényleg :)

Imádta nekem csinálni és ezt nem csak mondta, hanem észrevehető is volt. Na ezzel szemben a férjem megteszi, de nincs benne szenvedélyesség ha értitek.

2013. máj. 27. 14:13
 47/50 anonim ***** válasza:
Mennyi nimfomániás nő van itt! Ez is a feminizmus miatt van :)
2013. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Az elején még nem veszed olyan tragikusan, hogy csak ritkábban van szex, az évek múlásával lesz még ritkább, és még ritkább. Én is szeretem, nagyon-nagyon, hiába kérdezi az egyik válaszoló hogy minek mentem hozzá. Mert szerettem, és szeretem most is nagyon, csak egy kicsit többet szeretnék belőle kapni, mint amennyit ad. (A sorstársad)
2013. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Igy van 48-as !
2013. máj. 27. 14:15
 50/50 anonim ***** válasza:
Akkor ha szereted, megcsalni/elhagyni nem akarod, akkor bele kell törődni.
2013. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!