Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a szex-el?

Figyelt kérdés

Van itt valaki hasonló szituban?

Kapcsolatunk elején sem volt már egy "szex-örült", de azóta csak rosszabb.

Nem gondolom, hogy velem van a baj, hiszen előző kapcsolataimban jól működtek e téren, sőt, inkább én adtam be az unalmast néha. Most viszont bosszankodom, mert alig van spontán szex, illetve nem az elvárt gyakorisággal :(

Furcsa, mert általában a pasik akik kezdeményeznek, vagy többször kívánják. Kezdem magam kevésbé vonzónak érezni, az önbecsülésem lassan a nullával egyenlő. Ha beszélek vele erről, akkor azt mondja Ő kíván és, hogy nincs probl.


2013. máj. 27. 12:47
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nem megcsalás van a dologban ! Nem vagyok mai csirke, nem is élek álomvilágban, mégis ezt állítom .
2013. máj. 27. 13:22
 22/50 A kérdező kommentje:
34 vagyok, a férjem sokat dolgozik :(
2013. máj. 27. 13:23
 23/50 anonim ***** válasza:
78%
A heti 1-2 még jónak mondható tartós kapcsolatban.
2013. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Harmincon túliak vagytok, a férjed ráadásul sokat dolgozik. Hetente 1-2 alkalommal van együttlét. Ez szerintem nem az "elviselhetetlen" kategória, mint például havi 1 vagy kéthetente.
2013. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk, ahogy ti. Csak nálunk én, vagyis a feleség az aki ritkán szeretne szexelni.. 13. éve vagyunk házasok, két gyermekünk van, dolgozunk mind a ketten.. És nem csalom meg a férjem..
2013. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne reménykedj hogy jobb lesz. Mi 16 éve ismerkedtünk meg, már akkor sem volt valami lepedő akrobata, de azért többször próbálkozott, volt spontán szex is, nagyjából hetente 1x. Akkoriban megelégedtem ennyivel, mert az minőségi volt, nem két perces menet, megadta a módját, nagyon jól éreztem magam vele. Sajnos az évek múlásával egyre kevesebb lett a szex, egyre többször maradt el, már csak hónaponként 1, aztán még ritkábban. Akkor próbálkoztam én, de nagyn sokszor utasított el, mindenféle kifogással. Nagyon összetörtem lelkileg, magamat okoltam, pedig nem voltam, és nem is vagyok egy igénytelen nő, a férjem is mondja mindig, hogy nagyon tetszem neki a mai napig, de neki elég a pár havonkénti szeretkezés. Sajnos neki mér merevedési problémái is vannak, ezt évekig próbálta a szőnyeg alá söpörni, de amikor már a válás küszöbén voltunk, akkor beleegyezett hogy elmegyünk orvoshoz. Elkísértem, kapott gyógyszert... Sajnos már gyógyszer nélkül nem képes a szexre, és mivel ez nagyon kellemetlen neki, ezért próbál is kifogásokat találni mindig. Nem kerestem mást, és nem is akarok, mert én őt szeretem, és vele szeretnék lenni, már beérném a havi 1-2 alkalommal is, ha nem utasítana el sokszor. Rengeteget cirkuszoltam emiatt, próbáltam szépen, erőszakosan, de nagyon nehéz ez a helyzet így, elhiszem hogy a férjemnek is az nagyon. Nem tudom ti mire fogtok jutni, az biztos hogy nem jó jel, nálunk is így kezdődött, és ez lett belőle...
2013. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
48%
Ja nem rossz a heti 1-2, de ha valaki többre vágyik, annak nem elég
2013. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

mi van itt emberek!


40 felé járok, dolgozok is de az asszonyt elintézem mindig úgy h napokig csak vigyorog mint a vadalma.küldi a szívecskéket sms-ben,

ha nincs sex ott vagy megcsalás, vagy lelki dolog áll a háttérben.

sajnos ha egy férfi normálisan ellátja az asszony baját minden este, akkor legyen bármilyen rossz az élethelyzet, a nő vele marad.

mert ő is a szex által éri el a legnagyobb örömforrását.

2013. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Látom azért van aki megértette a problémát. Nem abból kell kiindulni, hogy van amikor 2 is van a héten !Hűű

Akiknek hasonló a helyzet, azok tudják milyen amikor kezded elveszíteni a nőiességed érzetét. Amikor szinte jelzi az egyik- másikunk, hogy ma szex lesz :( Hát az nem valami szexi :) Vagy mint tegnap ! Azt hittem lesz valami, (mert előtte való nap célozgatott rá, de tudta, hogy jönnek a barátaink és pár perc múlva érkeznek), de nem lett. Átölelt és jó éjt kívánt !

2013. máj. 27. 13:41
 30/50 anonim ***** válasza:
Nekem napi 2 lenne elég, olyan partnerem van, aki meg is adja. Az már elején kiderül kinek mennyire van igénye
2013. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!