Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vagy csak egy álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy csak egy álom valóra válása?

Figyelt kérdés

Ez az első normalis kapcsolatom, már nagyon vágytam erre. Hiányzik, mert régen találkoztunk már,hiányzik a csokja, az ölelése, a kézfogása, a mosolya....Nagyon rendes srác, levesz a lábamrol, olyan aranyos,kedves, romantikus lélek. Már első látásra tetszett. De nem tudom eldönteni, hogy ő hiányzik vagy csak az az élmény amit vele élek át és már oly rég akartam. Kezdem megszeretni, úgy érzem. De ez más, mint az eddigi rózsaszín kodjeim olyan pasik iránt, akiket nem is ismertem igazán sokszor. Nála nem az elsöprő rajongást érzem, hanem a szeretetet, boldogságot, megnyugvást és ezzel egy oly régóta dédelgetett álom valóra válását. Nagyon sokat gondolok rá, ilyenkor kb. magamban mosolygok, megörülök, ha hív, keres és alig várom, hogy találkozzunk, olyankor meg alig tudom elengedni. Amikor elköszöntünk gyorsabban vert a szívem....Nagyon szétszórt is vagyok mostanában, nem nagyon tudok másra koncentrálni, róla ábrándozom.

De én amúgyis ez a szerelmes típus vagyok. Ugyanakkor néha elbizonytalanodom, meg eszembe jutnak más pasik, mert ő nagyon más, mint az előzőek. Nem tudom, szerintetek szerelmes vagyok belé vagy csak örülök, hogy végre vált az álmom?


2013. máj. 27. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár rájöttem,hogy ha boldog vagyok és úgy érzem végre teljes az életem, akkor lehet nem is számít a válasz, mert csak ez a lényeg :D De azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2013. máj. 27. 14:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt akartam írni, amit te írtál kommentbe :) Szóval megválaszoltad magadnak :D

Egyébként én is így vagyok most..

2013. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt majd az idő fogja megválaszolni neked :D de szerintem nincs okod panaszra :D
2013. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!