Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok, barátnőm azaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, barátnőm azaz volt barátnőm pedig 17.9 hónapig voltunk együtt de úgy éreztem hogy nem vagyok vele elég boldog, ezért kidobtam, de most hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé hiányzik 2 hete szakítottunk. Nem tudom mit csináljak, ő újra akarja kezdeni, de én meg úgy tartom hogy kutyából nem lesz szalonna, és lehet eleinte megint jó lesz, aztán minden visszaáll a régibe. Szerintetek?
2013. máj. 27. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
17.9? Az hogy az anyámba jön ki?
2013. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg mégegyszer.

Amúgy vicces, úgy lehet olvasni a kérdésed, hogy 17.9 hónapig együtt voltatok xD

2013. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál elég boldog, akkor lépj tovább.
2013. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17 éves és 9 hónapig voltunk együtt... ne játszd a majmot
2013. máj. 27. 15:09
 5/11 A kérdező kommentje:
jóó na amúgy tényleg zavaró :DD
2013. máj. 27. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:
én se kötöszködni akarok, de tényleg 17.9nek tűnt :DD
2013. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem játsza a majmot! Csak, ha egyszer olvassa el a kérdést, akkor úgy jöhet át, mint nekem: 17,9 hónap.


Igen, a válaszod után már tudjuk, hogy a szóköz maradt csak le. No problem. :)

2013. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyon kár, hiszen valamiért szétmentetek, annak megvolt az oka

ua lesz, nem változik semmi sem, sajnálom N

2013. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Csak ezért dobtad?

Akkor a legjobb, ha odaállsz a fal elé, egészen közel, derékból jól hátrahajolsz, és a lehető legnagyobb erővel előrelendítve a felsőtestedet, odakocogtatod a fejed úgy 20-22 alkalommal.


A boldog párkapcsolatért KETTEN kell dolgozni. Ha nem vagy elég boldog, tegyél érte, hogy az legyél! Ennyi.

Most meg egyedül vagy.

Jobb lett?

Boldogabb lettél?


Remek.


Hagyd azt a szegény kislányt, majd talál magának olyan fiút, aki tud küzdeni érte is, meg a közös boldogságukért is. Sőt, aki őt akarja boldoggá tenni, és nem saját magát.


Az is biztos, minden visszatérne a régi kerékvágásba, ha újrakezdenétek. Mivel te csak ülsz a szőnyeg szélén, és várod, hogy majd úgy jó boldog leszel, mert az magától jön. Tenni semmit se kell érte. Pont, mint a mesében!


Keress egy olyan csajt, aki szeret kaparni a semmiért, és remek páros lesztek.

2013. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek "a falasnak" üzenem, hogy kb4 4-5 hónap után , bármi volt.. mindig én küzdöttem a kapcsolatunkért... rengeteget, kb nem tett érte semmit, csak ígérgetett.. és ő nagyon boldog volt.. legalábbis ezt mondja... ha nem ismered hogy mi volt maga a kapcsolat tartalma, akkor ne dumálj bele légyszíves..
2013. máj. 27. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!