Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan párkapcsolat, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan párkapcsolat, ahol a nő a kívánósabb és a férfi kezdeményezi ritkábban a szexet?

Figyelt kérdés

Csak mert nálunk ez a helyzet. Több, mint 2 éve vagyunk együtt. Az elején, kb az első fél-egy évben még nagyjából ugyanakkora volt az "étvágyunk", aztán a párom szép lassan lenyugodott, vagy nem tudom, hogy mondjam. Neki mostanra elég lenne kb heti 2 alkalom, de én simán ágyba tudnék vele bújni akár minden nap (sőt, ha lenne rá mód, naponta többször is).

Persze ezzel nem azt mondom, hogy nekem nem elég a szex, vagy hogy túl kevésnek érzem, tök jól elvagyok ezzel a heti 2 alkalommal is. De pl egy héten kb 6 alkalomból 5-ször én kezdeményezek, és ebből gyakorlatilag csak ez a heti 2 alkalom valósul meg, amikor a párom is épp olyan kedvében van. A többi esetben általában túl fáradt, sokáig fent van, későn kerülünk ágyba és ő olyankor gyakorlatilag már használhatatlan, egyből alszik is.


Vannak más párok is, ahol hasonló a helyzet? Ez normális amúgy?


21/L vagyok, a párom 26/F



2013. máj. 27. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető a dolog. Biztos feltűnt neked, hogy a férfiaknak milyen szánalmasan rövid orgazmusa van. Te nőként még jó hogy kívánod, de egy férfinek egyszerűen nem éri meg annyi energiát befektetni egy idő után. Érted?
2013. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám, nekem a napi 2 is kevés lenne:P 19/F
2013. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi kicsit több mint 8 hónapja vagyunk együtt, de a kapcsolatunk alatt végig ez volt a helyzet.. Én többször kezdeményezek, és sokszor kapok elutasítást, mert fáradt, mittudomén, blabla.. Ha néha néha végre ő kezdeményez persze hogy belemegyek, mert kívánom, pedig annyiszor megfogadtam magamnak, hogy párszor nemet mondok neki egymás után, hogy tudja milyen érzés, amikor rá vagyok izgulva és nincs semmi..

Mi hétköznap egyszer találkozunk, emellett az egész hétvégét együtt töltjük, ezen alkalmakkor majdnem mindig van szex, vagy ha konkrétan aktus nem is, akkor orál, dehát nekem ez a heti 2-3 nem elég...

Sajnos ha egy csaj ezt be meri vallani akkor már azonnal lenimfózzák meg leribancozzák, persze az normális ha egy faszi napi 6szor akár dugni... Érdekes.

22/L

2013. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én kapcsolataim általában ilyenek.Mivel iszonyú ritkán van barátnőm ,stabilan arra álltam be hogy a szex az nonexistent.

27/F

2013. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy most találtam meg a kérdést, mert én a múlt héten kérdeztem meg erről a páromat.


Mi 2,5 éve vagyunk együtt. Remekül megvagyunk, és a szex is jó, bár nekem néha kevés. Eleinte nálunk is sűrűbb volt a szex, igaz ugyan, hogy amíg nem voltunk összeköltözve, úgy oldottuk meg, hogy hétvégente szinte éjjel-nappal szexeltünk, hogy bepótoljuk a lemaradást.

Már egy éve együtt lakunk, és az első pár hónapban még jó volt minden, kezdeményezett a párom is, de mostanában nem nagyon akar. Mikor múlt héten rákérdeztem, hogy ez miért van, csak annyit mondott, hogy szerinte ellustult, mert hozzászokott, hogy mindig én kezdeményezek. Mondtam neki, hogy szeretném, ha ő is kezdeményezne, mert ez így nekem olyan, mintha már nem kívánna. Mondta, hogy erről szó sincs, csak úgy van vele, hogy ha én akarok valamit, akkor úgyis jelzem neki. Igaza van végül is, mert én meg nem bírom ki, hogy ne kezdjem el puszilgatni, simogatni, ha megkívánom.

Ő egyébként azt szokta még mondani, hogy inkább legyen kevesebb, de jobb szex, mint pl. minden nap, de csak "hú, gyorsan dugjunk egyet" típusúak (ezt furcsállom is kicsit, mert ő 25 éves, szerintem ilyenkor akarnak a pasik minél több szexet). De én nem tehetek róla, hogy minden nap megkívánom... Ráadásul soha nem úgy, hogy 5 perces menetek vannak csak, hanem akár órás is (vagy több, ha az időnk engedi).

Amúgy ő is szokta mondani, hogy fáradt a munka miatt, de én is dolgozom napi 8 órában, utána az itthoni teendők, én is fáradt vagyok sokszor, de ettől függetlenül még vágyom a szexre.


Szóval én úgy gondolom, hogy ez nem teljesen normális, kb. fele-fele arányban kellene szerintem kezdeményezni, és én bízom benne, hogy ha már szóltam a páromnak, változni fog a dolog pozitív irányban. 28/N

2013. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nagyon sok dologban hasonlít a történetünk. Mi is pont egy éve költöztünk össze, és nálunk is kb azóta van ez a felállás, hogy én kezdeményezek többet, de persze akkor is előfordul, hogy elutasítást kapok, mert a barátom túl fáradtnak érzi magát. Az első évben pedig nálunk is kb fele-fele volt az arány, ő is kezdeményezett, de az utóbbi időben szinte csak én. Én is többször felhoztam már ezt, és olyankor ideig-óráig figyel is rá, hogy többet legyünk együtt, de aztán megint ritkulnak az alkalmak. Amúgy a párom ugyanezt mondta nekem, hogy szerinte ellustult. Meg mivel nem sportol (régen pedig járt edzésekre), szerintem az állóképessége is sokat romlott, és valószínűleg ezért lehet ennyivel fáradékonyabb. Régen, amíg rendszeresen sportolt, ezzel egyáltalán nem volt gond. Amíg nem laktunk együtt, mi is főleg hétvégén oldottuk meg, hogy "bepótoljuk a lemaradást", akkor kb ki se másztunk az ágyból, napi 3 alkalom simán volt, szóval igazából 2 nap alatt hoztuk a heti adagot. Amióta együtt élünk, azóta viszont örülök ennek a heti 2-nek is.


Én is furcsáltam, hogy egy 26 éves érett, felnőtt férfi fáradtnak érzi magát az együttlétekhez, de azt is el tudom fogadni, és nyilván nem erőltetem. Csak kicsit rosszul esik, mert így nem érzem magam olyan kívánatosnak, olyan, mintha nem hoznám már lázba, és ezért nem kezdeményez... Tudom, hogy ez butaság, de mégis, jól esne, ha néha ő "támadna le", és nem mindig nekem kéne rámászni, ha szeretnék egy kis huncutkodást. :/

2013. máj. 29. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:

"Meg mivel nem sportol (régen pedig járt edzésekre), szerintem az állóképessége is sokat romlott, és valószínűleg ezért lehet ennyivel fáradékonyabb. Régen, amíg rendszeresen sportolt, ezzel egyáltalán nem volt gond."


Miért hagyta abba a sportot? Nincsen rá ideje? Vagy kedve?


Amúgy nálam úgy tűnik, hatott, hogy megreklamáltam a dolgot a páromnál, mert azóta változott pozitív irányba. Remélem, így is marad. :-) 28/N

2013. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyrészt ideje nincs, másrészt meg társasága. Régebben eljárkált a barátaival kondizni, de a többiek már nem járnak, neki meg egyedül nincsen kedve elmenni.


Örülök, hogy nálatok javult a helyzet. :) Remélem, nálunk is fog. Nálunk továbbra se nagyon kezdeményez, de azóta legalább annyi javulás történt, hogy az én közeledésemre már hajlandó aktivizálni magát ahelyett, hogy fáradtat jelentene. :) Ez is valami.

2013. jún. 2. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért nem jártok együtt sportolni? Biztosan találnátok olyan sportot, ami mindkettőtöknek jó.


Na igen, annyit javult, hogy az utóbbi időben nem is volt lehetőségem kezdeményezni, mert mindig megelőzött. :-)

Sok szerencsét kívánok neked is hozzá! 28/N

2013. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!