Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek ez tetszik, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek ez tetszik, vagy maradjon a lány mindig csendes? Lányok is írhatnak.

Figyelt kérdés

Többször is olvastam, hogy a fiúknak inkább a csendes és visszahúzódó lányok jönnek be, nem a locsi-fecsik viháncolók.

Társaságban(kivéve szűk baráti kört)én is nagyon csendes vagyok, mindig meggondolom, mit mondok ki a számon,és a középpontban sem szeretek lenni, nem beszélek sokat.Viszont, mikor a barátommal vagyok kettesben, előbújik a kisördög belőlem :D és teljesen nyílt leszek, mindenről tudok beszélni, és sokat hülyéskedek stb.

Nem tudom,hogy ez tetszik-e neki, mert ő olyannak ismert meg,és csak később tudtam kibontakozni teljesen neki.

Nektek bejönne? Vagy inkább maradjon mindig csendeske és szerény a lány?

Lehet fura a kérdés, de tapasztalatlan vagyok ilyen téren,mivel most van az első kapcsolatom,5hónapos.

16L

várom az értelmes válaszokat és tanácsokat!


2013. ápr. 4. 17:04
 1/5 A kérdező kommentje:
*ja és csak előtte/neki tudok kibontakozni, elengedni magam.
2013. ápr. 4. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez itt nem személyiségformáló, olyan vagy amilyen..., sőt, legyél olyan amilyen...
2013. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
?? én véleményeket kértem tőletek....
2013. ápr. 4. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,de mindenképp légy önmagad.
2013. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy valaki csendes és visszahúzódó,az csak néhány tulajdonság és ennyiből nem lehet megítélni,egy embert sem.
2013. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!