Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátomat nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat nagyon, de mégse vagyok teljesen túl az exemen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom több mint két évig együtt voltunk, 10 hónapja, hogy vége, lassan fél éve hogy összejöttünk mostani barátommal. Tényleg szerelmes vagyok belé, és jó minden, de mostanában egyre többet veszekszünk apróságokon, persze próbálom őket megoldani, de akaratlanul is aahoz hasonlítom, hogy bezzeg xy-al ennyi idő után még nem veszekedtünk. Exemmel azóta is jóba vagyunk, de csak baráti szinten, szerencsére nem ajtócsapkodással váltunk el, és neki is volt azóta barátnője, de egyinkünk sincs teljesen túl a másikon. lehet, hogy ez csak azért van, mert ő volt az első barátom, és tényleg sokáig együtt voltunk, és megszoktam? Nem akarok miatta szakítani a barátommal mert télyeg szeretem őt, az exem iránt inkább csak ilyen kötődést érzek, hogy vele lelkileg stabil lennék, a barátomba viszont tényleg szerelmes vagyok. Mit tegyek? Volt mássla hasonló?

20/L


2013. máj. 27. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen csak azért van az elsőt soha nem felejti el teljesen senki. 20/
2013. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mai napig néha gondolok az összes exemre, pedig felnőtt és családos vagyok...


Miért is kéne teljesen elfelejteni a múltad?

2013. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
érdekes azt hittem csak én vagyok így ezzel de látom mások is.
2013. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze nekem is volt még exem utána és rájuk is gondolok néha de érzékelhetően nem ugyanúgy. Sőt akárhányszor összeveszünk ilyenek fordulnak meg a fejembe, hogyha vége, megint meg kéne próbálni az exemmel,mondjuk az is adja alám a lovat, hogy ő is láthatóan hajlik rá
2013. máj. 27. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hát én az első barátomat elfelejtettem sőt meg is utáltam, kb olyan szinten hogy undorodni kezdtem tőle :D szóval nagyon felejtős, pedig az elején szerelmes voltam belé. talán nem igazi szerelem volt, fiatalok voltunk és tapasztalatlanok, de mégis kötődtem hozzá, megszerettem valamennyire. aztán hopp, vége lett hirtelen. hát én mára már teljesen elfelejtettem :D


én úgy gondolom, hogy ha szerelmes vagy a mostani párodba, a régi már labdába se rúghatna nálad (vagyis abszolút elfelejtetted volna, maximum szép emléknek megmarad és kész). szóval kicsit kérdőjeles ez a szerelem... de persze te érzed. próbálj a párodra koncentrálni, a régire nincs értelme "időt pazarolni". annak a kapcsolatnak már vége és bizonyára volt oka hogy miért lett vége. ne a múltban élj, a jelen és a jövő sokkal szebb lehet és csak így lehetsz boldog. adj esélyt magadnak a boldogságra. de ha úgy érzed, már nem vagy annyira szerelmes a mostani párodba, szakíts vele. személy szerint én úgy érzem nem vagy az, csak magadnak is ezt akarod bemesélni. hiszen ha az lennél, nem is tettél volna fel ilyen kérdést, nem lennének "kétségek" benned. vagy maradj vele és próbálj meg vele boldog lenni, próbáld meg vele a vitákat elrendezni, és szeressétek egymást nagyon, de akkor ne gondolj másra hogy mással milyen lenne stb! vagy azt javaslom, hogy keress mást. majd biztosan találsz olyat, akibe halálosan szerelmes leszel, és az összes eddigi pasid csak emlék marad... hidd el ;)

2013. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!