Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi,akivel lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi,akivel lassan 1éve "járok" (kavarunk, néha-néha együtt vagyunk). Nagyon szeretem, mindenkiben őt látom, keresem! Sose fogom elfelejteni?

Figyelt kérdés
15éves vagyok.Korkülönbség miatt nem lehetünk együtt,próbáltam elfelejteni,de nemtudom.Nembírom ki,hogy ne lássam!Elfogom egyszer felejteni?:(vagy ez így marad?
2008. jún. 18. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, el fogod egyszer felejteni, ne aggódj :)

Fiatal vagy még, előtted az egész élet. Keresd más fiúk társaságát is és meglátod, nem csak vele lehet szép az élet.

2008. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet..közben volt egy féléves kapcsolatom.természetesen ezért emnt tönkre,mert mindenhol Őt kerestem!És nem bírtam tovább hülyének nézni a barátom.
2008. jún. 18. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én másfélévig kavartam valakivel akivel csak "együtt voltunk" nagyon szeretm még mindig. 16 voltam most 18 vagyok. Rengeteget szenvedtem miatta , még most is ő most 26 éves és egy 15 éves bnője van:'( Én lettem 18 évesen mgalázva, kihasználva... ő csak hitegetett

Bízunk benne elfelejted:) nagyon fiatal vagy még. De én soha nem fogom elfelejteni:'(

2008. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!Ha vki tudna még hozzá fűzni,megköszönném!

Hát igen.Engem is nagyon sokszor megbántott,sokat szenvedek/szenvedtem miatta,most épp az a felállás van,hogy együtt vagyunk,persze titokba:(

2008. jún. 18. 22:27
 5/8 A kérdező kommentje:
nefélj szomszéd...!! :D majd csak kihevered!!! :S majd segítek:D meünk majd sokat futni!! és nem engedlek a szokásos útvonalon...
2008. jún. 18. 22:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki félre értené,Bnőmmel egy nevet hasznlunk,nem magamba beszélek!Köszi Barátném,puszi:)
2008. jún. 18. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont ma beszéltem egy kedves barátommal akinek hasonló korú rajongói vannak...

Én a helyedben lépnék, mennék másfelé.

Ha úgy akarod el fogod felejteni és még nevetni is fogsz a butaságaidon.

2008. jún. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Olvastam egy nagyon jó választ ennél a kérdésnél, ami szerintem Neked is nagyon hasznos lehet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..


Ezt a szöveget keresd: "Tudnod kell, hogy 14 évesen"...


Persze te idősebb vagy, de ez nem lényeges különbség, szerintem ettől még neked is szól. :)

2008. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!