Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen öregnek érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen öregnek érzem magam. Beijedtem, lépjek?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta vagyok a párommal.Sose volt felhőtlen kapcsolat,de úgy voltam vele fiatal vagyok ebből még bármi lehet. De most,hogy betöltöttem a 22,úgy érzem elrepült az idő és én nem erre az életre vágyom. Félek,ha 25 éves koromig nem találom meg az Igazit,akkor vége.

A pasik manapság amúgy is a tinikre buknak,félek,hogy senkinek nem fogok már lassan kelleni.

Ez csak átmeneti depresszió vagy lépnek kéne?


2013. máj. 28. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tartsatok szünetet aztán meglátod hogy érzed jobban magad. Szerintem csak bepánikoltál.
2013. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy, nem öreg. És mi van, ha 25 éves korig nem találod meg az igazit, akkor másnap jelentkezel elhamvasztásra? Ne legyél már ennyire kiégett!

Ha nem vagy boldog a párkapcsolatban, ismerkedj mással.

2013. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bolond,de a barátnőim 25 felett rendszeresen megkapják a férfiaktól,hogy öregek. Itt 30+os férfiakra gondolok
2013. máj. 28. 14:05
 4/18 Hanariko ***** válasza:
én is vmi ilyesmit akartam írni mint a második. 25 évesen vége lesz az életednek vagy mi? bőven találhatsz még boldogságot 30, sőt 40 fölött is... (úgy értve hogy addig nem jönni össze tartós kapcsolat) és soha ne félj váltani, amiatt hogy egyedül maradsz. minden korban lehet ismerkedni.
2013. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Hanariko ***** válasza:
100%
elég hülye az, aki 25 éves nőt leöregez. az öreg 60-65 évtől kezdődik.
2013. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha a barátnőid megkapják, hogy öregek?
2013. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mai világban már természetes az hogy főleg az iskolázottabb fiatalok 28-32 éves korukig válogatnak és élvezik az életet. Húgom pl. most 32 évesen ment férjhez, olyan sráchoz akit egy éve ismert meg.


22 évesen is lehetsz öreg ha elhanyagolod a külsőd (testalkatod, hajadat, bőrödet, fogazatodat, stb.).


Ha úgy érzed, hogy nem a megfelelő férfi mellett vagy, és reális önelemzés után, érzed hogy jobbat is kaphatsz, akkor kár fenntartanod a kapcsolatod.

2013. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a 90 éves nagyapám azt szokta mondani, hogy mennyire jó lenne újra 80 évesnek lenni. (Tegnapelőtt fiatalokkal együtt végigtáncolta húgom esküvőjét, fizikai kondija még most is teljesen rendben, több haja van mint sok mai 20 évesnek).
2013. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én 30++os f@sziként még egy 25(sőt 26/27/28/29/30) éves nőre sem mondtam, hogy öreg.
2013. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

22 évesen öreg? Ne butáskodj már, a legjobb kor. Milyen 22 éveseket látsz Te? A kiéltfejű szolis luvnyákat? Mindenkinek az arcára van írva az élete. Én 19 vagyok, de sok korombelinek olyan a feje, mint valami 30 évesnek, engem meg 16-nak néznek és nem az öltözékem alapján, hanem az arcom miatt.

Egy 25 éves, szép arcú, fiatal lánynak normális élettel nem kell ilyenen agyalnia.

2013. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!