Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen öregnek érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen öregnek érzem magam. Beijedtem, lépjek?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta vagyok a párommal.Sose volt felhőtlen kapcsolat,de úgy voltam vele fiatal vagyok ebből még bármi lehet. De most,hogy betöltöttem a 22,úgy érzem elrepült az idő és én nem erre az életre vágyom. Félek,ha 25 éves koromig nem találom meg az Igazit,akkor vége.

A pasik manapság amúgy is a tinikre buknak,félek,hogy senkinek nem fogok már lassan kelleni.

Ez csak átmeneti depresszió vagy lépnek kéne?


2013. máj. 28. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem értelek. :)

Én 28 éves vagyok és 18 éves srácoktól egészen matuzsálem korú faszikig kapom az ajánlatokat...

Egyáltalán nem öregedtél még ki semmiből.

Nincs olyan szabály, mely kimondaná, hogy 25 éves korodra meg kell találnod a nagy Őt. :)

2013. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én pedig 33 éves vagyok. Nemrég személyit kért tőlem a Tesco-s pénztáros, amikor cigarettát vettem anyunak :D

Fülig pirosan adta vissza.


Nem cigizek, nem szoláriumozok, nem fekszem a napra, nem sminkelek és rendszeresen tisztítom a bőröm. A 22 éves kolléganőm agyonszolizta magát, tetoválva van a szájkontúrja, állandóan sminkel. 40-nek néz ki.


Az viszont, hogy ki hány évesnek érzi magát, belülről indul.

2013. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

bocs, de nem vagy öreg

sajnos olyat ne várj, hogy ebből az ágyból kiszállsz és egyből ott a másik,

sajnos ha ez nem jön be, szakíts és keressél mást

nézd vannak olyanok akik a fiatalokra buknak, vannak akik a Te korosztályodra

ne izgulj, egy nő ált. 40-l kezd öreg lenni, ez a mai viszonylatban nagyjából a megítélés

van időd, gondold végig, ahhoz mérten cselekedj N

2013. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

nézd vannak olyanok akik a fiatalokra buknak, vannak akik a Te korosztályodra


Miért, szerinted a Kérdező korosztálya nem a fiatal kategória?:D

2013. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ez csak időszakos tüneti hiszti, hogy tudatilag érzékeled az öregedést...:) énis ebben evezek néha, de nem ebben a témában :) én 17 éves korom óta vagyok együtt a párommal, én is most töltöttem a 22-t, és eszembe sem jut hogy nna ez miatt szakítanunk kéne, mert öregszünk, bakker. együtt vagyunk, ha bármi probléma van, megpróbáljuk megbeszélni, megoldani, mindenképp, ez a legfontosabb, hogy mindig figyeljetek egymásra.szünetet nem kell tartani, egyszerűen próbáljatok meg együtt kezelni mindent. ez bolondság, hogy a tinikre buknak, ugyanúgy megnéznek mindenkit, de ez tudattól függetelen, ha szeret téged valóban, akkor veled marad. apropó... ha együtt vagy vele 3-4 éve, és úgy érzed hogy ő nem a párod, (az IGAZI blahah ez olyan jó szó.) akkor minek vagytok együtt, már bocsánat? igaz nem látok bele, nem tudhatom, de ha te a sok éve együttlevésben az "igazi" oldalkocsidat keresed, akkor ott bizony valami zizi van a motyóban... beszélj inkább a pároddal, hogy ő mit gondol a témáról, egy kapcsolat 98,6573847%ban két emberen, és a kommunkáción múlik. a férfiak nem gondolatolvasó mágusok, kevés kivétellel nem szokásuk rájönni, mit forgat az ember a fejében. 22 év az egyáltalán nem sok, sőt, inkább jó, mert az ember fejben is ilyenkor kezd beérni igazán... de viszont abban a tekintetben tényleg lehet soknak tűnő, hogy 2 perce még 18 voltál és huhuhuú. hirtelen igy ennyi. 22f
2013. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Szia !

22 év felett mindennnap ajándék ! szóval ennyi !

2013. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha nem sminkeled magad, nem szolizod szét az arcod, nem fognak öregnek tartani.
2013. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 kolosszus22 ***** válasza:
26 vagyok, de én szívesebben jövök össze saját korombelivel, vagy akár 3-4 évvel idősebb nővel is, a legtöbb 20 éves csajt nagyon éretlennek tartom, szóval ne parázz.
2013. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!