Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyiszer kellene találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiszer kellene találkozni barátnőmmel 1 hétben?

Figyelt kérdés

Hello 17 éves srác vagyok és van mikor heti 3 alkalommal van mikor 4 alkalommal találkozunk 2 honapja vagyunk eggyütt és félek attol hogy megunjuk egymást mert irtátok 1 ik kérdésben hogy megeshet az ilyen ha túl sűrűn találkozunk... Programunk mindig van témánk is sokat nevetünk és jólérezzük eggyütt magunkat de félek hogy ez lessz. Nagyon szeretem őt

szoval lehet hogy kevesebszer kellene találkoznunk? hogy a kapcsolatunk addig tartson : Míg a halál el nem választ? nagyon szeretem és semmiért nem akarom elveszíteni és ugy érzem hogy letudnám élni vele az életem mert csodálatos lány de félek hogy ha tulságosan rámászok és sokat törődök vele egyszerűen megun engem


2008. jún. 18. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments!

Szerintem pont jó ez a mennyiség - különösen, ha rendes programokat is szerveztek. Nem csak nevetni kell, hanem eljárni ide-oda (kirándulni, moziba, stb).

Ha úgy érzed, már unjátok, akkor valamiben változtass kicsit. De a változatosságot a férfiak szeretik egy kicsit jobban.

És azt jól érzed, hogy néha külön életre is szükség van - de ezzel akkor kell majd foglalkozni, ha összeköltöztök.

2008. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is meg lehet unni a másikat ha keveset találkoztok, meg abból veszekedés is lehet, akármi. Heti 3-4 alkalom pont jó.
2008. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan találkozzatok annyiszor amennyiszer akartok.Ha igazán szeretitek egymást nem fogjátok megunni
2008. jún. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi másfél éve vagyunk együtt a barátommal..mindennap talizunk,hetente 2szer együtt alszunk...nem volt még semmi gond,csak az utóbbi időben sokat veszekedtünk és elrendeltünk 3nap szünetet,ami alatt nem találkoztunk,de beszéltünk...tehát nekünk így jó,hogy mindennap talizunk,de időnként meg besokkal kicsit az ember...
2008. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat csak volt 1 ilyen kérdés azthiszem hogy mindennap találkoznak és ez igy nem tul jó mert hamar megunják egymást a párok és ezt elakarom kerülni köszi a válaszokat
2008. jún. 19. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:
edes, ha a halal el nem valaszt reszt akarod, es osszehazasodtok, akkor hogy fogtok ritkabban talalkozni?
2008. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt ne szó szerint vedd... csak hogy annyira szeretem hogy képes lennék vele eggyüt lenni örökre és nem akarom hogy idővel megunjon hisz 2 Honapja vagyunk eggyütt és ha tulságosan rámásznék félek hogy nem hagynám élni... de nem lessz ilyen gond majd később ha ő is akarja:)
2008. jún. 19. 17:49
 8/8 anonim válasza:

Mi 8 hónapja vagyunk együtt egy rettentő boldog kapcsolatban. Mi is 17 évesek vagyunk.

Osztálytársak vagyunk, 3 éve legjobb barátok és 1 koliban élünk. Havonta 1× az osztályunknak bent kell maradni egy ún. bennt maradásos hétvégére (a szakom kötelező velejárója) akkor is folyamatosan együtt vagyunk.

Nekem most a nyár lesz a halál mert 60 km-re lakunk egymástól és így csak 2-3 hetente tudunk találkozni úgy, hogy 3-4 napot a másiknál töltünk. De megyünk együtt nyaralni, ennyi vigasztal.

Szóval csak így tovább, ha így érzel iránta akkor csak jó lehet!!!

2008. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!