Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert nem akar talalkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tobb problemam kozt is van egy fontosabb, amit megszeretnek toletek kerdezni.Az a nagy helyzet, hogy a baratommal lassan egy eve jarunk, de meg ilyen nem fordult elo.Valamert nem akar talalkozni, vagy nincs kedve..tudom is en.A sok vizsga mellet idok szakitok ra,hogy ne mondja azt, hogy sz.ar a magyar..s azt mondja nekem, hogy eljon hozzan ha en is elmegyek elejbe.Pedig, tudja jol hogy amikor mar sotetedik nem engednek el otthonrol, de megis..csak akkor jon, ha elmegyek mit tudom en meddig.Nem is az a furcsa, hogy nem akar talalkozni mert meg esik hanem az, hogy mert..hallotunk meg olyat, hogy valakinek nem volt kedve, de ilyen a mi kapcsolatunkba egy ev utan SOSEM tortent meg.Nem mondhatjuk azt, hogy beteg mert nem az, tanulni pedig nem szokott..akkor?Mi a velemenyetek?


2013. máj. 28. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Lusta.

De amúgy tőle is kérdezd meg,hogy van valami különösebb oka,vagy miért.

2013. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!