Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos a magasság?

Figyelt kérdés
egyik kérdésben volt pl. egy lány, aki 160 cm és azt mondta egy 173as pasinak h nem lenne esélye nála a magassága miatt. Nálatok ez mennyire fontos? Mekkora legyen min. a különbség? akár minuszba, akár pluszba
2009. okt. 5. 20:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem számít a magasság én 160 vagyok és egy 175 ösel járok
2009. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

én azt mondom,ezekhez a kérdésekhez fel kell nőni.hiszen egy komoly érett lány ilyesmivel nem foglalkozik.kizárt dolog eldönteni,hogy na én akkor most 180 cm pasival nem jövök össze.csajok???(13-16)azt hiszitek ez minden??a magasság?szemszín?meg mittudomén mivel jöttök?azt hiszitek Ti döntitek el kibe lesztek szerelmesek?Ezzel nem érdemes foglalkozni...mit számít a magasság?ha van egy fiú akibe megfog valami le se szarod majd a magasságát..akár törpe is lehet ha bele szerelmesedsz:)

20/L

2009. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
az én részemről pluszban nincsenek határok és azt hiszem a 162 centimet nem nehéz felülmúlnia egy fiúnak. viszont minuszba azért inkább ne sétáljon bele az illető. ha egy-két centi az oké, de több azért ne. rendkívül kiábrándítóank tartom, amikor a csajnak kell lehajolni a pasihoz és nem fordítva.
2009. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jah igen azt elfelejtettem írni, hogy huszonévesek írták más kérdésekben, h fejjel/fél fejjel magasabb legyen a pasijuk..
2009. okt. 5. 20:09
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Én 179 cm vagyok, 180 alatti fiúknak tényleg semmi esélye. Volt már alacsonyabb barátom, szörnyen zavart a különbség.

23 N

2009. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Hat ha erett nokrol van szo , akkor ok jarnak magas sarkuban es hogy nez az ki hogyha a pasi kisebb nala , mivel en is magas vagyok ezert az 185 feletti pasikat tartom elonyosnek szamomra
2009. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

nekem nem igazán számít...de max 2-3 centivel lehet alacsonyabb mint én(én se vok túl magas 165cm:D)

pl van egy srác aki nagyon bejön ,elég alacsony kb olyan magas mint én(am a srác 18 éves úgyhogy nem valószínű h túl sokat fog még nőni) ,vagy 1-2 centivel lehet h kisebb,de nem nagyon érdekelne,csak az a baj h már van barátnője...szal nem mindenkinek számít annyira a magasság..:)

15/L

2009. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem szeretném hogy a barátom alacsonyabb legyen mint én, de azért az sem jó ha hónaljcirkáló vagyok mellette! 166 cm vagyok úgyhogy az optimális nekem a 180-190 közötti:) 23/L
2009. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Soha ne mondd hogy soha, de...

Annyiből nem számít, hogy eszem ágában sincs megszabni, épp hány centivel legyen magasabb, viszont tény, hogy elvárom hogy magasabb legyen. Most lehetne mondani, hogy nem számít, de aki nálam 15 centivel alacsonyabb (174 vagyok) arra nem tudok úgy gondolni, mint egy erős nagybetűs Férfire. Ami NEM azt jelenti, hogy nem az, csak nem nekem. Szóval nem a potenciális jövendőbelit látom benne, és nem is keresem... Ettől még ki tudja, persze. És mondjuk így lennék azt hiszem egy teszemazt 2méter felettivel is.

Összegezve: legyen magasabb valamennyivel.

2009. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ja és 22/L
2009. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!