Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám elérni, hogy ismét találkozzak azzal a sráccal, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezt én is akarom, de egy régivel, nem láttam 8 éves, és 2000 kilométerre van...
2011. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pl erdeklodj utanna h merre szokott jarni, hol dolgozik vagy ha suliba jar akkor hova, aztan "veletlenul" osszefuttok:)
2011. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pentagram + sátáni mágia... :D
2011. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Fekete mágia, de nem ajánlatos használni.
2011. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ez a srác milyen messze lakik tőled?
2011. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

tudd meg valahogy hogy mi a kedvenc étele. aztán lefelé fordítva állíts fel egy óriási fazekat, támaszd ki egy bottal aminek az aljára kötsz egy zsinórt és a bokorból várod hogy arra menjen.


ha bevált, szóljál mert én már egy féléve itt görnyedek egy fa alatt hogy becserkésszem az ex barátnőmet, de mindig észreveszi hogy én vagyok az.

2011. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
gondoljgondoljgondolj csak rá!
2011. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Be lehet simán vonzani találkozást simán a Titokkal, DE! Van ám egy csapda a történetben! Én ezt a módszert megcsináltam egy lánnyal, elég sok találkozást el tudtam így érni a Titokkal, azonban a végére már nagyon sekélyesek és unalmasak voltak a talik, a lány nem értette minek akart találkozni, szóval nem érdemes ilyesmit csinálni, ha a szeretet csak egyoldalú közben ...:(
2011. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mi ez a Titok?
2011. aug. 14. 15:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Titok= Egyfolytában arra gondolsz, hogy Vele vagy valahol! Nekem bevált, de "veszélyes" az előző válaszomban említett okok miatt!
2011. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!