Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Füvezik néha, én reagálom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvezik néha, én reagálom túl vagy ez tényleg baj?

Figyelt kérdés

Én sose próbáltam, nem tudom hogy megy ez az egész, nem is fogom, én veszélyesnek tartom és félteném, hogy valami baja lesz tőle.

Randizunk már régóta, mindenben tökéletes lenne nekem, tényleg minden stimmel, kivéve ez. Barátaim szerint hülyeség, hogy emiatt nem jövök vele össze, főleg hogy ezt csak ritkán csinálja, de nem tudom... én akkor is aggódnék érte. :/

Ti hogy látjátok ezt a dolgot? Hülyeség, hogy csak emiatt eldobjam magamtól vagy megérdemel egy esélyt?

Ja és megtiltani nem fogom neki, meg beleszólni ebbe, ő dolga. Lényeg, hogy tolerálható-e ez vagy nem?


2013. máj. 28. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fű az már sok.
2013. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, lazujjjáááááá.... Baja nem lesz, neki se, neked se, ettől még nem lesz holnapra herkás, főleg, ha tényleg csak ritkán csinálja.
2013. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Komplikato ***** válasza:

Hát ha ezért dobod csak, akkor annyira nem érdekelhet.

Ha meg őt érdekled, akkor a minimum, hogy akceptálja ha nemtetszésed a dolog iránt kifejted neki.

Még mindig jobb, mint ha piálna ... ha piál is, akkor viszont hagyd a fenébe. :D

2013. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az én barátommal is így vagyok, de összejöttem vele. Ennyit még elnézek, bár tény hogy nem nézem jó szemmel, de jobban szeretem annál, mint hogy ezt ne toleráljam. :)
2013. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazából nincs olyan káros, mint gondolják. A veszélye abban áll, hogy esetleg (de egyáltalán nem biztos) tovább léphet komolyabb dolgok felé.
2013. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 omba ***** válasza:
Tényleg baj.
2013. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fű egyáltalán nem gáz. Nem lesz tőle semmi baja, nem alakul ki függőség, nem tudja túladagolni (túl lehetne, de iszonyúan nagy a mennyiség, lehetetlen). Tényleg arra kell vigyázni, hogy a komolyabb dolgok felé ne kezdjen el érdeklődni, amúgy semmi gáz nem lesz.
2013. máj. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

NEM tolerálható. Minden füves drogos. Ma egy,holnap egy rossz nap-akkor kettő,majd szép lassan rászokik.Deformálja a jellemet,megváltozik tőle.Labilissá válik,és az első mindig a fű lesz.A füvesek hiányt pótolnak az életükből.Ugyan olyan,mintha alkesz lenne.

Hosszútávon csak meggyűlik vele a bajod.

Jól teszed,hogy nem próbálod ki.Én se próbáltam,és nem is fogom.

Sajnos, a média és 1-2 híres sztár ezt sulykolja a fiatalokba,hogy a fű nem gáz stb.

De igen,gáz ! DROG. Jól vigyázz,ez nem vicc,nem játék!

2013. máj. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rászokik, meg drogos, meg alkesz :D Kedves utolsó, fogalmad nincs, miről beszélsz, majd este kifejtem bővebben, most irány a meló.
2013. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, akkor kezdjük az elején. Azért, mert néha elszív egy-egy jointot, még nem lesz drogos, ahogy az sem lesz alkoholista, aki nagyritkán összeül sörözni a haverokkal. Egyáltalán nem hiánypótlásról és nem a szar napok utáni feledésről van szó, csak időnként jól esik a lazító hatás, de függő, aki szurkálni, meg verekedni fog, hogy még egy adagot vehessen, nem lesz belőle, mivel a fű nem alakít ki ilyen mértékű függőséget. Ha valaki ész nélkül csinálja és egyiket el sem nyomta, tekeri is a másikat, az okozhat olyan elváltozásokat, hogy már nagyrészt csak fű hatására szabadul fel boldogsághormon az agyban, illetve észrevehetőbben tompa lesz az illető, de ez mindennel így van, amit nem mértékkel csinál az ember és továbbra sem lesz belőle egy agresszív állat. Szerintem sokkal jobb, ha valaki mondjuk akár hétvégente eltol egy jointot, ahelyett, hogy részegen a saját hányásában fetrengjen, meg kötözködjön, egy füvestől ilyen nem látsz, maximum jó kedve van és röhög mindenen. Sokkal kevésbé fog meggyűlni a bajod vele, kedves kérdező, mint azzal, aki minden buliban túláztatja a filtert (már persze, ha nem iszik is a füvezés mellett). Egyébként bármelyik szar gyógyszerre könnyebb rászokni, mint a fűre, ráadásul a mellékhatásuk is sokkal károsabb, de azokat eszi mindenki ész nélkül, mert legálisak, meg orvosok írják fel, hiába van rengeteg bizonyított pozitív hatása a marihuánának. Nem azt mondom, hogy mindenki füvezzen, félreértés ne essék, nálam is már csak nagyon ritkán fordul elő, de ezerszer normálisabb dolog, mint a társadalmilag elfogadott piálás és társai. Csak mivel az okos magyar törvények szerint "könnyű DROG" kategóriába van sorolva, ebből mindenki csak a drogot fogja fel és egyből egy túladagolt, csontsovány, AIDS-es herkás jelenik meg a lelki szemei előtt a szó hallatán...
2013. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!