Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy olyan férfivel kezdeni aki lehet, hogy nem jutott teljesen túl az exen?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást, mindkettőnknek volt párkapcsolata mikor megismerkedtünk, de ennek ellenére jól kijöttünk. Nekem nagyon sok mindent elmondott, kereste a társaságomat, ilyesmik. Majd szétmentek a lánnyal akit mellesleg én is ismerek és ott voltam végig mikor őrlődött a dolgon. nekem még megvolt a párom. Aztán teltek a hónapok, útközben én is szakitottam az exemmel és lassacskán összejöttünk. Néha még feljön témának az ex, hogy egy céda volt meg ilyenek, tartok tőle, hogy nem tette még túl magát rajta. Ennek ellenére velem nagyon figyelmes, odaadó, hangsúlyozza, hogy oda van értem, de régebben nem mert megkörnyékezni, bár szerette a társaságomat. Röviden ennyi. Hasonló tapasztalatok vannak esetleg?

24 és 26 évesek vagyunk. Köszi ha válaszolsz.



2013. máj. 29. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes kitartani mellette ha egyébként jól kijöttök, csak idő kérdése és teljesen múlttá válik a dolog.

Én egy hónapra rá kezdtem el találkozgatni az exemmel hogy szakított egy 2 évig tartó kapcsolatából. Az elején elég körülményes volt, ráadásul nálunk egyéb dolgok is közrejátszottak, szóval az első pár hónap nem volt sétameccs, de megérte. Sajnos azóta szét mentünk, de teljesen más okai voltak, 2,5 évig voltunk együtt.

2013. máj. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi első a választ! Néha mondja, hogy velem mennyivel másabb, őszintébb ez a kapcsolat, mint az előzővel, de tudom, hogy eléggé megviselte anno az egész mikor történt. Én kiállok mellette, nem lovalom inkább bele magam semmibe, jól érzem magam ahogy vagyok, tényleg nagyon kedves. Csak néha eszembe jut, hogy vajon elfelejti e végre a lányt.
2013. máj. 29. 01:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán sajnálom, nem könnyű ez a helyzet, amiben vagy. Sőt.. Én sosem kezdtem olyan pasival, aki frissen szakított, mert tudtam magamról, hogy én nem bírnám elviselni, hogy az exéről nyavalyog. Túl önző vagyok talán, vagy nincs bennem hozzá kellő empátia. Én azt akarom, hogy a kapcsolatban én legyek a NŐ, és nincs ott helye semmilyen ex-nek, más nőnek.

Csodálom a kitartásodat, a türelmedet.

2013. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második, én is igy gondoltam ahogy te, de ez egy olyan helyzet amibe én sem értem hogyan csöppentem bele:) Egyszerűen nem tudom nem figyelembe venni, úgy érzem kell nekem, és úgy érzem egyre jobban ragaszkodik hozzám ő is.
2013. máj. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!