Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy visszamennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy visszamennek az esetek többségébe az exekhez?

Figyelt kérdés
Az egyik legrosszabb dolog szerintem...sok embernek így tud igazán fájdalmat okozni a másik,és nekem is ebből van már elegem,h mindig olyan lányokat fogok ki,akik még mindig nem tudtak túllépni az exen,és úgy érzem,mintha én csak egy pótlék lennék...állandóan róla beszél,olyan mintha hozzá hasonlítgatna...gyűlölöm...azt akarom,h valakinek én legyek az első..és a legfontosabb...és addig,míg az ember nem tud túllépni vkin,szerintem ne kezdjen bele egy másik kapcsolatba,ha meg igen,hagyja a múltat és ne traktálja őt feleslegsen vele,mert nem szeretjük,ha vki az exéről beszél...jó 1x elmondhatja milyen szemét dolgot csinált,ebből is tud az ember tanulni,mi az amire vigyáznia kell nála..de soha többet ne...nekem is ebből van elegem...nekem is nagy csalódás volt az első barátnöm,de semelyiknek sem meséltem róla...esetleg akkor ha kérdezett vele kapcsolatban,akkor így válaszoltam de utána nem hoztam fel..
2013. máj. 29. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleinte nagyon sok ember összehasonlít. Ezt ne vedd zokon,legyél megértő fogadd el. Bizonyítsd be, hogy te többet érsz. Ha ilyen "ragaszkodós" lányokkal hozott össze a sors, ez később neked is nagyon nagy örömöt és élményt fog okozni.
2013. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok kapcsolatban problémát okoz. Kevesen tartják be az íratlan szabályt, hogy "exekről nem beszélünk". Nagyon sokszor ez okozza a felesleges veszekedéseket, féltékenységet.

A párommal nekünk is volt hasonló problémánk. Egy időben, még a kapcsolat elején gyakran felhozta az exeit. Nagyon ideges voltam tőle, de nyeltem, mindaddig míg ki nem robbantam egyszer. Csúnyán összevesztünk, szinte kiabáltam, hogy tele a hócipőm vele, hogy ez a két nő állandóan jelen van a kapcsolatunkban. Meglepődött. Le is szokott róla, hogy emlegesse őket. Később inkább én hoztam fel a dolgot, mert bennem volt még a tüske. Egy ideig eltartott, míg megnyugodott a kis lelkem. Már nagyon ritkán kerülnek szóba. Azóta már babánk is született, boldogok vagyunk, imádjuk egymást. Nemrégiben volt rá példa, hogy a FB-on gratulált az egyik exe a kicsink születéséhez. A párom meg behintette: "mi lenne, ha meghívnánk babalátogatóba?" A régi énem kiakadt volna, és veszekedésbe kezdtem volna miatta, de most csak elintéztem ennyivel: "Remek ötlet, én is meghívom az összes volt pasimat." Csak nézett egyet meglepődve. Azóta békesség, és boldogság van. Exekről nem hallok egy betűt sem.

Többet ésszel... :)

2013. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a könnyebbik utat válasszák. sok embert azt sem érdekel ha ezzel megalázkodik.

sokan lusták és nem ismerkednek, mert sok idővel jár meg stb...

2013. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem az én udvarlóm vagy nálunk pont ez a szitu. De már megbeszéltük, hogy ne haragudjon de én még nem vagyok túl az exemen. Szerintem úgy korrekt ha ezt tisztázzuk. Amúgy nálunk ő volt az aki folyton róla beszélt már az első randin tudtam mindent a csajról merthogy 5 évig együtt éltek és minden közös helyben élményben stb együtt volt részük. Én is meséltem egy keveset az enyémről.

Arra kértem adjon időt amit túllépek rajta és szivesen vár rám mellettem áll nekem ez jó mert segit elfelejteni a régit. Sajnos minél hosszabb ideig voltak együtt annál meghatározóbb az életében annál nehezebb túllépni rajta és örökké veletek lesz az árnyéka. De engem nem zavar, hogy róla beszél ha már túl van rajta és engem szeret akkor nincs jelentősége. Ha ugy van én is beszélek az én exemről ezt ne vegye zokon senki. Sőt mivel baráti a viszonyunk néha még fel is hiv telefonon.-

2013. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. 24/L Annak meg, hogy miért mennek vissza egymáshoz sok oka lehet. Én mindent megtettem volna, hogy visszafogadjon az exem de hallani sem akart rólam. Most, hogy van ez a srác újra előkerült és már hajlana az újrakezdésre. De nem szivesen bántanám meg az újat azzal, hogy bocsi de az exemhez megyek vissza. Bár még nem járunk mert ugye időt kértem. De nme tudm meddig lehet ezt az állapotot fenntartani.

De én úgy gondolom kisebbik rész a lustaság és a megszokás a többség azért megy vissza mert még mindig a régit szereti. Nagyon jól tudom milyen érzés amikor senki nem érdekel csak Ő. Jobbnál jobb pasik versengenek érted de mégcsak rájuk sem birsz nézni, vissza sem birsz irni egyszerüen nem érdekel nem kell nem érzed, hogy meg akarnád szerezni. Mert még mindig a régi tölti ki minden gondolatodat! Ő a No.1. Amig nem jön valaki aki minimum megüti a szintet addig ez igy lesz.

Ennek ellenére randizgatok mert hátha lesz olyan aki megfog és többet kezdek érezni ő segitene elfelejteni a régit. De jelenleg sajnos nem érzem, hogy kellene ez az új srác sem. :( Nem szeretném megbántani szegény nagyon reménykedik de ha egyszer nem tudom szeretni :(((

2013. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy mikor szakítottak.. Mert ha már 1-2-3 éve, akkor azért már csak ne rinyáljon az exe miatt. Ha pedig nem tudja magát még ennyi idő után se túltenni rajta, akkor egyáltalán ne kezdjen kapcsolatot. Mindig is kerültem és utáltam azokat a pasikat, akik az én vállamon akarták kisírni magukat. Taszítottak. Arra ott vannak a barátok, meg a szülők...
2013. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!