Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régebbóta dumálgatok. Összejött egy csajjal, hónapokkal ezelőtt,azóta mi mindennap beszélünk. Találkozgatunk stb. Ő tudja hogy bejön nekem,én is nyilván észrevettem hogy vonzódik hozzám. A barátnőjével sokat veszekednek,szerintem nem annyira szerelmesek már.De a srác állítja,hogy nagy még a szerelem.

Félreértés ne essék, nem kontárkodom bele más kapcsolatába. (többnyire ő keres). Mit akar tőlem? Mármint ha szerelmes lenne nem flörtölgetne velem szerintem..mit mondotok? Előre isköszi :)


2013. máj. 29. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy lehet csak barátod akar lenni ?:)
2013. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hűha, azt nem tudom mit akar tőled, de nem fair amit a srác művel...Eléggé biztonsági játékos szerintem, és itt most mintha te lennél a tartalékosa...Szóval ha szét megy a barátnőjével, akkor ott leszel neki, így most biztonságban érzi magát...Viszont, én azt vettem észre, hogy azok akik így csinálnak, nem igazán változnak, vagy csak ritkán...Ergo ha ti összejöttök, és lesznek kisebb veszekedések, vagy csak pusztán elkezd laposodni a dolog, majd melletted is lesz neki valakije, akivel találkozgat...Kérdezd meg tőle nyiltan, hogy mit akar tőled tulajdonképpen, és hogy a barátnője tud-e arról, hogy ti találkozgattok, és ha nem, mért nem, ha meg igen, mit szól hozzá? Amúgy téged ez nem zavar?!
2013. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: nem hiszem, hogy csak a barátom akar lenni,mivel nem egyszer megjegyezte hogy mennyire jó nőnek tart,meg ahogy ölelget,és stíröl, elég valószínű hogy már túl lépett ezen a "csak barátom akar lenni" dolgon.

második: a barátnője tudja,néha féltékeny is,ahogy észrevettem.Engem nem zavar,hogy van barátnője,mert nem csinálok olyanokat,amiket félrelehetne érteni.Ő simán átfogja a derekam,ha úgy tartja kedve,én meg tényleg semmi. Az kicsit zavar,hogy ezt csinálja a csajával,de a csajszi se egy földre szállt angyal,szóval inkább nem alkotok véleményt erről.:)

2013. máj. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!