Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak mit akar tőlem? (többi lent)

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok és még nem volt barátom nem vagyok az az elől deszka hátul léc alkat vagyis van mellem és seggem is..van az osztályban egy fiú, akinek elvileg tetszek..volt már szájra puszi is köztünk..de ennek ellenére ő más lányokat is fogdos, nekem nem tetszik ez a fiú, de amikor más lányokkal van valahogy előjön belőlem a féltékenység és nem tudom hogy ez mitől van:/ szerintetek ebből lehet járás vagy valami? vagy csak kihasznál és inkább hanyagoljam?? és még azt kell tudni hogy én szerintem érettebb vagyok mint ő és a stílusunk is más egy kicsit

2013. máj. 9. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"13éves lány vagyok"


Eddig olvastam.Kapásból rávágom hogy menj vissza játszani a barbie babáiddal vagy olvass kötelező olvasmányokat

2013. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet járás, de akkor tisztázni kell, hogy csak te és más senki
2013. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
menjetek el randira és majd eldől a dolog :) egyébként ha féltékenységet érzel, akkor valahol ott nagyon mélyen tetszik neked, csak ezt még nem vallottad be magadnak :) ha ő is szeretné, adjatok egy esélyt magatoknak :)
2013. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg akar ölni és erőszakolni.



.


.


Ebben a sorrendben.

2013. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én sokkal érettebb vagyok mint ő..és én úgy érzem hogy ő csak kihasznál és nem is szerelmes belém meg nem is tetszek neki..de én nem merek erről beszélni vele mert ha ő nem érez semmit akkor eléggé beégnék:/
2013. máj. 9. 20:34
 6/6 anonim válasza:
ugyan ez van velem annyi különbséggel hogy kezdek beleszeretni de először én se szerettem de olyan aranyos de engem is zavar ha más lánnyal láttom vagy fogdosni -.- :)
2013. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!