Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, akinek elől két fogad között van egy kis rothadás, de a többi foga szép fehér?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Belegondolni is rossz...
2013. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2013. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
meg lehet csináltatni normálisra, ha meg nem akarja mert [xy kifogás] akkor agyő
2013. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem elöl több fogam között is volt egy kis "rothadás",és megcsináltattam. Most is látszik,h meg lett csinálva,de már sokkal szebb. A pasijaimat sosem zavarta. Vagy cska nem mondták.:D
2013. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Kis rohadás? :D Ezt mégis hogy? Vizuális típus vagyok elképzelni sem tudom! Manapság ez már masszív igénytelenségnek számít mind a nők mind a férfiak körében!

Miért nem ment el eddig fogorvoshoz? Ez számomra igénytelenség és nemtörődömség, és ha ott olyan akkor máshol is igénytelen valószínűleg, vagyis nem ad magára az élete más területein sem!


Gondolom cigááánpurdéééé! Pfhejjjj

2013. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdezés helyett inkább célozd meg a fogorvost!
2013. máj. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igénytelen ember biztos talál magához illő igénytelen párt is.
2013. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd biztos találsz egy hasonló szép, igényes fogú pasit.
2013. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!