Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Inkább járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Inkább járnátok fekete (afrikai) sráccal mint fehér (magyar) sráccal?

Figyelt kérdés
Ezt látom mostanság mindenhol. Magyar lányok facebookon teszik ki az afrikai kis babás képeket én meg csak ámulok, hogy ez a cél vagymi? (ez csak egy kis dolog de tény, hogy előtérbe kerültek). Magyar srác meg se felel már?
2013. febr. 15. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
menj inkább aludni...
2013. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Csakis magyar jöhet szóba nálam.

Viszont én meg azt vettem észre, hogy a fiúk oda vannak a japán lányokért... :/

2013. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
a lányok inkább fekete magyarokkal járnak, vagyis cigányokkal
2013. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
A cigány nem magyar!!!
2013. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Magyar.
2013. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Inkább fehér magyarral járnék.
2013. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Csak és kizárólag fehér MAGYAR férfival tudom elképzelni az életem, mert azt vallom, mindenki válasszon párt a saját fajából. Eddig is eszerint választottam, ezután is így fogom tenni, mert számomra fontos a magyarság ápolása.


Az olyan nők (vagy férfiak), akik négerrel, kínaival állnak össze, mind feltűnési viszketegségből teszik. Nézd csak meg őket, a fejüket, mikor vonulnak az utcán. Azt fürkészik, ki mit szól hozzájuk, szinte provokálják az embereket. Az ilyet gyűlölöm!


31/N

2013. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ott a pont!!
2013. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Sose jönnék össze néger sráccal, de egy néger kisbaba attól még tényleg aranyos..
2013. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

teljesen nem attól függ nálam, hogy magyar e, néger, kínai vagy japán.. ha belehabarodom, akkor ezek a dolgok nem számítanak.


amiről te beszéltél a kérdésedben az inkább a divatr_banckodás.

2013. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!