Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves kapcsolat alatt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolat alatt sok veszekedés, megcsalás, elhagyás. Most újra együtt. Működhet?

Figyelt kérdés
Járt régen egy lánnyal és miattam hagyta el, igen velem csalta de engem választott. Jó volt minden eleinte, 2 évig boldogok voltunk, habár gyakran veszekedtünk, párszor meg is csalt de megbocsátottam neki. Aztán elhagyott engem is valaki miatt, és azzal a csajjal maradt. De szétmentek, csajozgatott 3 évig, kiélte magát. Most visszajött hozzám és azt mondja szeret engem. Működhet ez most újra? 3 év alatt meg tudott változni? Kiélhette magát?
2013. máj. 30. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy férfi sosem változik!
2013. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, küld el a fenébe, ne hagyd, hogy szórakozzon veled.
2013. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:

Ó dehogynem :)

Változhat egy pasi, de ő nem tartozik közéjük.

Te egy utolsó ruhadarabja vagy neki amit felvesz ha nincs más ha nincs jobb.

eleve többször megcsalt...szóval mit is lehetne mondani..

2013. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

te is h*lye voltál, hogy a megcsalást mebocsájtottad!

bár bocs, ráadásul nem is egyszer.

sosem fog nőnek nézni már, hisz egyszer (többször is) elnézted neki, újra elfogod, így újra megteheti.

felejtsd el, felmelegítve már semmi sme olyan.


"kiélte magát"...háháhhhh persze, mindne pasi ezzel takarózik, ha visszaakar kapni valakit, akivel jó volt, de elcseszte...ne dőlj be mindennek.

ha összejöttök nagyon jó lesz az első pár hónap, meg a szex. de szép lassan utánna emgint előjönnek a f*szságok, apróbb dolgok, meg hülyeségek ami miatt ez nem működött régebben se.

ha nem hiszed, majd meglátod, mert a kérdésedből lerí hogy vissza akarod kapni.


de, az iylen kapcsoaltból, ami egyszergallyra ment, hosszútávon újra ugysem lesz semmi!

2013. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Műkodhet? Nem.
2013. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

VÁltozhat egy egy pasi igen.

Hogy a tied? Kötve hiszem.


Nem az a gond, hogy "megtért", hanem a hozzáállása a dolgokhoz. Vannak dolgok amik nem változni. Ilyen egy ember alapvető jellemvonása.

Az hogy minden csaját csalta a jövőbeli nőivel az annyit tesz, hogy konfliktus kerülő. Vannak dolgok amikben meg lehet változtatni egy férfit/nőt, de ebben nem tudod.


Mindig a könnyebb utat választja majd, és ezt kivégezni sem tudod, mert csak utólag szól majd neked.


Ha ezt te bevállalod akkor tessék.

2013. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugy is felre fof kurni ne aggodj !
2013. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fog*
2013. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

08:38


A nők sem..

2013. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok nem igazán tetszenek...Az a baj hogy én nagyon szeretem most is :(
2013. máj. 30. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!