Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért váltakozik így a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltakozik így a viselkedése?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én már lassan 4 éve vagyunk együtt ez elején igazán nagy szerelem volt stb. ami kb félével ez előtt valahogy megromlott.Mind a ketten nagyon sok butaságot csináltunk de talán én a legnagyobbikat megcsaltam(csak egy csók volt ráadásul részegen)tudom ez nemkifogás és bocsánatot is kértem tőle egykétnapig nembeszéltünk de utána megbocsájtott, de még csak most jön a csavar.Ezt hogy volt és elmondtam neki kb. 2 hónapja volt és ezóta még rosszabb az egéssz még többet veszekszünk szinte minden második nap és nemtudom mit kéne tennem hogy helyrehozzam kapcsolatot mert attól függetlenül hogy mostanába nem úgy mentek a dolgok még mindig ő a legfontosabb és énis neki ezis biztos.De sokszor hallom tőle hogy idézem"csak telik a pohár és már nembirom tulsok ez"és hasonlókat szokott mondani mikor vesszekszünk,rá egy napra pedig ma azt mondta "ugye tudod hogy imádlak és probálok jofej lenni tudom hogy bunkó vagyok de nehéz jofej lenni és bármi lesz együtt ugyis megoldjuk "most csak én nem értem hogy mit akkar?Nagyon gyorsan felkapja legkisebb apróságon is a vízet és ilyenkor látni se akkar rá egy napra meg már találkkozna. Nagyon nem értem és nagyon aggódók hogy miért van ez vagymár nem szeret igazán vagy csak nemtud elfelejteni azér vanmég velem vagycsak nemtudja elfeljteni ezt a megcsalást és ezér ilyen amikor eszébe jut ?Tudom sok kérdés és bonyolult sztori de minden véleményt tapasztalatot köszönök előre is.

2013. márc. 24. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek a nőnek van még valaki az életében rajtad kívűl.
2013. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Énis gondolkoztam ezen de szerintem ezt nemtudná megoldani hiszen még suliba járunk ráadásul egy suliba és suli után hozzám jön és miután hazamegy tőlem utána is beszélünk neten délután egyből amikor hazaér szóval nemnagyon lenne rá ideje,hétvégén is csak 1-1 nap van amikor nem találkozzunk szóval szerintem túl sokat vagyunk együtt ahhoz hogy lehesen mása.
2013. márc. 24. 22:38
 3/5 A kérdező kommentje:
és hátha ez számít vmit mindketten télen letünk 20 évesek és suliba ismerkedtünk is meg most van az utolso évünk 5-6-od éven.
2013. márc. 24. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
2-Ha valaki megakar oldani valamit-az megoldja.
2013. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem, ha tényleg annyit találkoztok, ahogy mondtad, lehet, hogy az a baj. Néha jót tesz egy kis külön töltött idő, hogy tisztábban lásd a dolgokat. (Nem szünet a kapcsolatban, csak kevesebb találkozás.) Így lehet, hogy már nem tudjátok igazán értékelni egymást.
2013. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!