Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mellett már csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mellett már csak egy szexuális tárgynak érzem magam! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, úgyérzem belőle már minden érzelem kihunyt. Ha találkozunk azonnal a tárgyra tér. Már nem tud úgy megölelni, hogy közben ne a fenekemet markolássza és nem tud úgy hozzám bújni, hogy ne a nadrágomban kössön ki a keze.

Nem ölel meg, vagy simogat meg önzetlenül, szeretetből.

Persze zsigerből elutasítom, mert már hányingerem van ettől az egésztől. Gyűlölöm, hogy az amúgy jól működő kapcsolatunkból ő szexkapcsolatot csinál. A gondolattól is rosszul vagyok.

Elmondtam neki ezerszer, hogy amíg ez így van, nem érzem egy cseppet sem, hogy szeret, hogy önzetlenül megsimogatna egy rossz napom után és megkérdezné hogy vagyok, vagy bármi apróság, addig nekem rohadtul nincs kedvem szexelni vele.


Hozzáteszem volt olyan, hogy megadtam magam, lefeküdtem vele, gondolván, ha adok, talán megkapom én is azt, amire vágyok. Ehelyett egy 2,5 perces rideg bújás után közölte hogy fáradt, megfordult és aludt.


Én ezzel már nem tudok mit kezdeni, kinyír belőlem minden érzelmet ezzel. Megbeszéljük, hogy elmegyünk boltba, leülök, hogy felhúzzam a cipőmet és jön oda, hogy "naa kapd be egy kicsit..." és már tolja a képembe. Hányingerem van már a saját páromtól!! Kb 2-3 hónapja ilyen, előtte annyira jó volt a kapcsolatunk. Képtelen vagyok megérteni. Miért nem fogja fel, hogy nem a szexuális rabszolgája vagyok, hanem a párja!?

Ha érezném, hogy nem csak ezért tart, akkor én is szívesebben fogadnám a közeledéseit.

Mit lehet ilyenkor tenni? Miért van ez? Úgyérzem már lassan, hogy ez nála valami betegség!



2013. máj. 30. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tetszik a dolog elhagyod. Ennyi.
2013. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálam ugyanez volt,szex,semmi gyengédség,ha megkapta amit akart,befordult aludni.

Nálam is azt sikerült elérnie,hogy iszonyatosan megundorodtam tőle,már a szexhez se volt kedvem,mert olyan monoton volt az egész......szakítás lett a vége sajnos

2013. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Antonius Caepio ***** válasza:
80%

Egyszerűen nem becsül meg. Bár elég keveset tudunk róla illetve a kapcsolat múltjáról, de én azt mondanám, hogy tipikusan az az eset áll fent, mikor az egyik fél n hónap után úgy gondolja, hogy most már az "övé" a másik, és így bármit megtehet. Sajnos vannak ilyen önző emberek.


Én nem látok sok esélyt a javulásra, ha többszöri megbeszélés vagy kérés ellenére sem változik. :-(

2013. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálunk is,viszont az utóbbi időben elvárta hogy én kényeztessem őt,ő viszont ha kielégült akkor kész!

Ennyi volt.


Egy ilyen kapcsolat sajnos nem működik.

Vegyen egy felfújható guminőt,és járjon azzal!

2013. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pendulum92 ***** válasza:

Én is sokat fogdosom a páromat szeretgetés közben is, bár a különbség az az, hogy ő cseppet sem érzi, hogy csak arra mennék. Akkor is fogdosom, ha épp nem akarok szexelni, csak mert olyan jó érzés :D

Szerintem kiszeretett belőled, és már csak egy lyuknak tekint.

Nem sok esély van arra, hogy obb legyen, szerintem keress mást.

2013. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

S amikor így odamegy hozzád öltözködés közben, meg is teszed amire kér ?


Volt még ilyen eset? Milyen gyakran fordul elő ?

2013. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nikol.T. ***** válasza:

Szia!


Minden hozzászólóval egyet értek, illetve a tegnapi (12:11-es) második illetővel a leginkább. Ugyanis hozzá - és gyanítom hozzád is - hasonlóan én is megéltem mindezt.


Az előző "párom" másfél év után már csak akkor csókolt meg és ért hozzám, ha szexet akart. Bár ez olyankor teljesen felvillanyozott, hiszen arra még nagyon figyelt, hogy nekem is biztosan jó legyen, de se előtte, se utána semmilyen kedvesség vagy figyelmesség nem jött már ki belőle. (Bár ha szex után hozzá bújtam, el nem tolt magától, de magától nem is bújt hozzám.) Úgy 4 hónapig bírtam a dolgot - miközben folyamatosan bíztam a javulásban, a "csodában" -, de végül úgy besokalltam, hogy egy esti vitánkat követő flegma beszólása után még aznap éjszaka elköltöztem. (Nyilván tervem se volt, így az se érdekelt hová megyek, csak el onnan!)


Folytatásként - mivel még maradtak ott jócskán cuccaim - néha beszélnünk és találkoznunk is kellett, de én az első 2 hétben se élő, se holt nem voltam. Ezzel szemben kb. 1-1,5 hónap múlva ISMÉT bebizonyosodott, hogy a pasik mennyivel később kapcsolnak érzelmileg! Vagyis kb. 5 hét múlva (először és utoljára) ő jött el hozzám valami apróság miatt, és - mint az előző találkozásink alkalmával - kedves és udvarias volt velem, mint a kapcsolatunk "szép" időszakában. Majd - amikor a lift ajtóig kísértem - búcsúzóul - a legnagyobb meglepetésemre - nagyon gyengéden és nagyon szenvedélyesen megcsókolt. De az első megdöbbenést követően ekkor már én toltam el, és végképp rájöttem, hogy a sok hónapon keresztüli ridegsége és az, hogy zokszó nélkül hagyta, hogy elköltözzek, ekkorra minden érzést kiölt belőlem.


Vagyis neked is csak azt tudom javasolni, hogy minél hamarabb hagyd ott a "párod", mert ő nem a te párod, szó szerint kihunytak az érzései. És erre vagy rájön a szakítás után MÉG IDŐBEN, vagy ha nem, akkor neked már így is, és úgy is csak könnyebb lesz!!


Minden jót kívánok!

2013. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ugyan ez van nálunk is , még az elején nagyon szerettem vele szexelni , de most szinte utálok mert úgy csinálja, hogy semmi érzelem csak minnél hamarabb el szeretne élvezni utána meg kimegy kajál és alszik, de nem ám összebújva vagy elfordul vagy kifekszik a kanapéra ... nagyon nem tetszetős a dolog. A barátaim azt mondták hogy beszéljek vele de ahogy ismerem hisztizni fog!
2013. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tegnap beszélgettünk erről is és aznapra kicsit vissza is fogta magát. Este én kezdeményeztem a szexet és olyan volt mint régen. Igazán szenvedélyes, mindent beleadós, érzelmes mindkét részről. Utána összebújtunk, reggel is, amikor felébredtünk. Ma is egész nap képes volt visszafogni magát és hátsó szándék nélkül hozzámérni.


Azért nehéz ez nekem, mert valamikor minden a legnagyobb rendben, valamikor pedig amit feljebb is leírtam, hogy egyszerűen ezt már nem bírom és egy tárgynak érzem magamat. Ez a kettősség miatt nem tudok még olyan egyszerűen lelépni.

A hosszú válasz írójának kifejezetten köszönöm, viszont a te válaszodból is látszik, hogy azért nem könnyű ez. Valaminek végleg el kellett pattannia, hogy pakolj és lelépj. Én is erre a valamire várok, amikor végleg eldurran az agyam és elküldöm...

2013. máj. 31. 14:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké. Sok boldogságot erre a pár napra, míg így fog viselkedni.
2013. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!