Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a "Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "Nem járunk osztálytárssal" mondásról?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 17:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, gondolj bele, ha véletlen szakítotok, utána látni fogod nap mint nap, és az elég kellemetlen..
2013. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
járni lehet de figyled meg midnenki megutáll titeket :D inkább tabu maradjon az osztálytárs
2013. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja-ja, osztálytárssal SOHA!!! Ez alapszabály. Mondjuk nekem már régen volt osztálytársam... ;)
2013. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát akik járnak azok nem állnak meg egynél.

Sok osztályban megesett, hogy voltak embereke, akik erre nem adtak, de érdekes módon ezek beltenyészetet alkottak, tehát körbe járták egymást.

2013. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amikor szakközepes voltam, nagyon akartam egy osztálytárs barátnőt, áldom az eget hogy nem jött össze. Már a fősulin 2 ilyen pár is lett, és amikor szakítottak, az valami kabaré volt, amit utána letoltak. A csaj kidobta a srácot, és pont a minden nap látom effektus miatt a srác nem igazán jutott túl a dolgon. Aztán ebből voltak szép féltékenységi jelenetek, már a fél csoport ott volt, hogy kivágjuk mindkettőt a másodikról. Viszont a srácon tényleg látszott, hogy nagyon szenved. Ha nekem mégis úgy alakulna (mert ugye ilyenkor nem igazán az eszére hallgat az ember), akkor tuti megbeszélném a lánnyal, hogy a suliba nem turbékolunk meg stb. Azt csak suli után.
2013. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hát az biztos, hogyha utána szakítottok, akkor nagyon gáz lesz. szóval szerintem igaz ez a mondás. meg tényleg a többieknek is elég kellemetlen lesz szerintem. most gondolj bele mondjuk egy osztálykirándulásba. persze néha-néha előfordul, hogy összejönnek, de nem szoktak olyan sokáig tartani.
2013. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!