Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan, hogy vki 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy vki 18 évesen megtalálja élete párját?

Figyelt kérdés
sztorikat is írhattok :)
2013. máj. 30. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

kicsi az esély mert 18 évesen mindenki "élni akar" még... :)

Aki nem akar élni na az találja meg élete párját

2013. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon remélem, mert akkor nyert ügyem van:)
2013. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Igen, meg. Ez viszont személyfüggő is. Ahogy írták előttem, az, aki élni akar, folyton vágyik a változatosságra, és minden további nélkül táncra perdül az esőben a Quimby egyik dalára, sokat bulizik, valószínűleg nem ragad le egy partnernél.


Aki otthonülős, kicsit kocka, vagy különc az nem esik könnyen szerelembe, nincs sok fellángolása, de általában egyes emberek iránt mélyebbek az érzelmeik. Ragaszkodóbbak ahhoz az egyhez, aki általában olyan, mint ők. Na, pont az ilyen "looser"-nek nevezett emberekből lesznek leghamarabb álompárok, a többiek pedig élnek, buliznak még. :)


Ki mit szeret.

2013. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jót nevettem a kommenteken. Olyan tipikus "looser" hozzászólások.


Életed párjának megtalálása egy olyan pillanat, ami nincs helyhez, időhöz, vagy épp korhoz kötve. Jön, amikor jönnie kell.

2013. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És az az opció nem áll fenn, h úgymond együtt "élnek" még?

Mert én és a barátom (szintén) 18 éves sok hülyeséget megcsináltunk külön-külön, még mielőtt megismertük egymást és most ugyanazt folytatjuk együtt... szóval én nem a bnőimmel ő pedig nem a haverjaival.. de attól még ugyanúgy pörgünk, bulizni, társaságba járunk. Egyikünk sem egy magába forduló otthonülős kocka :)

2013. máj. 30. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
én 15 voltam mikor összejöttem a pasimmal most 5 éve vagyunk együtt és ameddig jó vele és szeretjük egymást nem akarok váltani.
2013. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán de előfordul. De van olyan aki sosem találja meg.
2013. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17 evesen jottem ossze a parommal, most 23 vagyok es szeretjuk egymast. Es van egy masfel eves babank is:):)

Bocs az ekezetekert

2013. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!