Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az létezhet, hogy ami a párkapcsolatunkból hiányzik "csak" azt keresi máshol a párom? Ami meg megvan a kapcsolatunkban azt elutasítja?

Figyelt kérdés
Az létezhet, hogy ami a párkapcsolatunkból hiányzik "csak" azt keresi máshol a párom? Ami meg megvan a kapcsolatunkban azt elutasítja?

2013. márc. 30. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan nem értem mire gondolsz. Úgy érted, hogy pl. a párodnak hiányzik valami szexuális téren, tehát azt máshol keresi?

Egyébként legyen az bármi is ami hiányzik egy kapcsolatból akármelyik félnek, én elítélem, hogy ezzel az indokkal lépnek félre, vagy magyarázzák, ha másokkal flörtölnek, randiznak. Akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Ilyen nem létezik, csupán kifogás, és a legjobb magyarázat...

2013. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Létezhet.

De a személyes véleményem az, hogy ha vannak párkapcsolatra vonatkozó igényeim, akkor olyan párt keresek, aki ezt ki tudja elégíteni. Nem másokkal tapasztgatom be a hiányzó dolgokat. Tehát ha pl. igénylem az értelmes beszélgetőtársat a párkapcsolatomban, akkor nem tudnék olyannal együtt lenni, akivel két szót nem tudok váltani, akkor se, ha tele vagyok olyan barátokkal, akikkel igen. Vagy ha rossz a szex, nem máshol keresem a szexuális örömöket.

Persze van, aki igen, így csinálja. Talán mert így egyszerűbb, kényelmesebb, mint hozzáillő párt keresni. Utóbbi esetet (a szexualitásra vonatkozót) például nyitott kapcsolatnak nevezik. De bármiről szólnak is ezek az igények, az a korrekt, ha olyan társat választ, aki ezt tudomásul veszi és el is fogadja.

Ha nem, akkor jobb, becsületesebb, ha különválnak az útjaik.

2013. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1,2 ! ezek így összességégben igazak, de nem keresésről van szó, persze olyat választ az ember, viszont változunk mi magunk is, a társunk is, a környezet is, na itt szoktak jönni a gondok, ezeket csak az tudja, aki nem 1 v 2 évről beszél, hanem legalább 10+ évről, ott már sok minden előfordul, ettől még lehetne mindenki egyenes, de az élet nem ezt mutatja, sajnos N
2013. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 15:22:

Igazad van, ilyen megesik még két, az elején összeillő embernél is, hogy nem egy irányba változnak. Azért ilyenkor is azt tartom személy szerint korrektnek, ha megbeszélik ezeket a dolgokat. Ahogy írtam, egy nyitott kapcsolat is lehet korrekt, ha mindkét fél beleegyezik saját akarata szerint.

De jó lenne megtudni, mióta van együtt a kérdező a párjával, már ha egyáltalán magára vonatkozóan tette fel a kérdést.

2013. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy pl. a páromnak a kommunikáció hiányzik és ezt máshol keresi.

Nyilván ezt az elején tudtam biztosítani, mint párkapcsolatra vonatkozó igényét, de sajnos mára már türelmem sincsen végig hallgatni.

8 éve vagyunk együtt, de talán már az is baj, hogy 11 évvel vagyok idősebb a lányaim anyjától?

2013. márc. 30. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyire megváltozott köztetek a kommunikáció? Ha a hétköznapi dolgokon kívül nincs miről beszélgetnetek, és semmiképpen nem találtok közös témát, akkor azt kellene letisztázni (én ezt tenném), hogy ez nektek így zavaró-e, megfelel-e, hogy másokkal beszélitek meg a titeket érdeklő dolgokat.
2013. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ennyire nincsen köztünk kommunikáció.

Feleségemnek ez így nagyon zavaró. De az létezhet, hogy egy férfival csak beszélget???

2013. ápr. 1. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!