Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy lányt de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt de ő nem mitcsinájak?

Figyelt kérdés
amióta nagyon jó barátok vagyunk ujra szeretem mer nyáron jártam vele 3hetet de ő szakitot velem és asztán 4hónap elteltével elkeztünk barátok lenni de ujra bele szeretem ő nem szeret de mondta hogy barátnak nagyon jó vagyok viszont most már van egy srác aki neki nagyon jó barát de ő már 18éves és van kocsija meg minden és neki ez jobb és azota lese szAR DE én látom ebbe a csávóba hogy megakarja dugni csak és ugyee azóta amióta jóba van evvel a tagal nem beszél velem se de én nagyon szeretem am én 16 a csaj meg 14éves
2013. máj. 30. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
ő nem szeret egy lányt...? De szomorú...
2013. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Hidd el csak jobban jársz ha nem egy haszonlesôre hajtasz
2013. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

16 évesen illene írni tudni.

Ezzel nem tudsz mit csinálni, legyél tökös és mondd meg neki hogy neked nem megy a barátság mert többet akarnál. Vagy több vagy semmi. Ezek után meg ne beszélj vele, ne keresd, ne csinálj semmit. 3 hetes együttlét utáni szakításba pedig még nem kell belehalni, több éves után majd lehet sírni.

2013. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret akkor nincs mit tenni.

Mondtad hogy nyáron jártatok 3 hetet, kidobott mert nem szeret. Barátnak jó vagy nála ennyi. Ez elég ok arra hogy kár erőltetned a dolgot mert ez nem fog változni! Ha nem szeret téged akkor nem lesz abból járás. Elmondom neked hogy a szerelem meg a járás az 2 embertől függ, ha egyiknél nincs meg a szerelem akkor már nem működik a dolog.

Felejtsd el jobban jársz. A lány biztos szerelmes abba a srácba és ő is akar tőle valamit, lehet hogy a srác csak le akarja fektetni de kitudja hogy nála is milyen viszony lesz majd később, ezt te nem tudhatod.

Én is voltam már szerelmes egy lányba 2 évig próbálkoztam nála, de esélytelen volt, láttam hogy összejött egy olyan sráccal akiről csak azt mondtam hogy csak arra kell neki hogy megdugja és ennyi. De nem ez lett belőle. Már több mint 3 éve járnak, és összebalhézás sem volt. A csaj engem is nagyban letoj magasról, mert tudja hogy én szerettem még őt akkor és hogy nem fog barátkozni mert neki fontosabb a barátja meg nem akarja hogy akadályozzam őket, így a barátságunknak is annyi lett, és már maximum köszönni hajlandó és ennyi.

Én rájöttem hogy kár erőltetni azt ami nem megy, rájöttem hogy a csaj nem érdemel meg engem, így feladtam és ismerkedtem tovább, és már nekem is van egy 10 hónapos kapcsolatom azóta, egy olyan lánnyal akit szívből szeretek és ez kölcsönös is, és örülök hogy nem vártam tovább a csajra mert kitudja mikor lett volna az enyém. Lehet csak 3 év múlva vagy 10 vagy soha, és az idő ketyeg nálam, én sem leszek örökké fiatal, és így gondolkoztam el rajta hogy hagyni kéne és tovább lépni.

Sokkal jobban jártam, lelkileg is rendbe jöttem és már nincsenek depis gondjaim sem.

2013. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csórikám
2013. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reménytelen a helyzet. Ezt felejtsd el és keress más csajt!

Bocsi az öszinteségért!

2013. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld elfelejteni a csajt, neki most úgyis az autós srác kell és nem tudsz ellene semmit sem tenni.
2013. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!