Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két fiút szeretek egyszerre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiút szeretek egyszerre, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik a barátom már majdnem 2 éve, nagy szerelem volt, sokat átéltünk együtt, de elmúlt a lángolás. A másikkal kb. 2 hónapja találkoztam, elsőre megtetszett, és azóta nem bírom kiverni a fejemből, pedig alig beszéltünk azóta, talán háromszor, akkor is csak keveset, de mindig nagyon kedvesen ír, és alig várom már, hogy újra találkozzunk. Mindkettőjüket szeretem, csak az egyiknél elmúlt a nagy lángolás, a szerelem, és szeretet lett helyette, a másik iránt meg még nem alakult ki szerelem, csak vonzalom, és nem tudom elfelejteni. Idővel kialakulnak az érzelmeim, vagy ez már így marad? Mit tegyek?

Köszönöm!

24/L


2013. máj. 14. 18:13
 1/9 okoska31 ***** válasza:

jó lenne, ha a 2 éves kapcsolatodat nem vernéd át tovább. önmagában az, hogy találkozol a másik sráccal megcsalás. csak, hogy tudd.

döntsd el, hogy mit akarsz. ha 24 évesen még tombolnál, és nem akarsz komoly kapcsolatot, akkor vállald a kockázatot, és lépj ki a korábbi kapcsolatodból. Persze lehet, hogy a földön fogsz landolni a két szék közül.


A helyzet az, hogy a szerelem MINDIG elmúlik - és átalakul szeretetté, megbecsüléssé, tiszteletté, stb. Utóbbi ha komoly kapcsolatban gondolkozol, akkor vállalható.

Ha még nem - akkor nyilván nem, de amit most csinálsz, az nagyon nem tisztességes a meglévővel szemben elsősorban - gyakorlatilag az elmúlt 2 évet teszed ezzel semmivé.


Neked kell döntened.

2013. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha két éve vagytok együtt, és boldogok vagytok csak te úgy érzed hogy már nincs meg a kellő "lángolás" akkor felejtsd el a másik srácot, mert ez természetes, hogy idővel a rózsaszín felhő eloszlik. Biztos kapcsolat, biztos alapokon. Nem kéne elrontanod, inkább javítanod. De ha te nem így gondolod, akkor próbálkozz a másik srácnál. Ha most sem birtad 2 évnél tovább, akkor valószínűleg vele sem fogod.
2013. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Trollpheus ***** válasza:

Szerintem!


Ha hűságes akarsz lenni és tényleg szereted akkor próbáld meg felébreszteni a lángot ! Ha szegény srác megtudja hogy más iránt vonzódsz, előbb fog eltűnni az életedből mint azt hinnéd! A másik fiú iránt meg ha többet érzel az gáz mert kísértésbe fogsz esni amikor találkoztok stbstbstb ott a baj!! Próbálj higgadt maradni és próbáld kiverni a fejedből azt a másik fiút és légy hűsége ahhoz akit TÉNYLEG szeretsz.


DE!

Ha már nem működik úgy mint régen akkor mond meg a fiúnak hogy gyönyörű kapcsolat volt csak már nem vagy boldog !

És próbálkozz gyenge közeledéssel a másik fiúhoz írj rá vagy hívd fel stbstbstb a többit már tudod :)))

2013. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A másodikkal nem találkozgatok, csak véletlenül találkoztunk egy buliban, ahova pár barátommal mentem. És a következő se randi lesz, csak megint megyünk majd bulizni, és valószínűleg a fiú is ott lesz. És egymással is csak általános dolgokról beszéltünk, viszont elsőre megtetszett.
2013. máj. 14. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is tetszik sok csinos nő. De akkor miért kevered a tetszést, a kérdésedben megemlített "szeretek" szóval?
2013. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó nagy ribanc vagy
2013. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem hagyd ott akivel most vagy együtt mert semmi értelme nincsen ha közben meg a másikra gondolsz
2013. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oszdd be őket és vigyázz, hogy ne találkozzanak!
2013. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azt mondják ha 2 személyt szeretsz válaszd a másodikat , mert ha igazán szereted volna az elsőt nem szerettél volna bele a másodikba :))
2013. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!