Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Átlagos vagy Modell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Átlagos vagy Modell lányok inkább?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Átlagos!
2013. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Modell!
2013. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fitnesz modell!
2013. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
átmenet
2013. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Átlagos. A modellek borzasztó soványak, és az arcuk is csúnya általában.
2013. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
átlag
2013. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sztem meg tök mindeg yki milyen csajt akar,modellhez pénz is kell!!mig az átlagos lehet örül ha összejön valakivel!
2013. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Erre nem tudok konkrétan A-t, vagy B-t mondani, mert ez nálam hangulatfüggő. Tartós kapcsolat szempontjából meg úgyis mindegy, mert nekem nem ez a mérvadó. A szememnek általában az arányos testű nők tetszenek, szinte mindegy, hogy milyen testalkattal rendelkeznek. Ha az elmúlt kb két évemet veszem alapul, akkor igencsak változatos volt a nemi életem. Párkapcsolatra nem vágyom, ezért a szex, néhány kivételtől eltekintve, főleg hivatásos hölgyek által volt biztosítva részemre és ezért nem kis összehasonlítási alapom van a kérdéseddel kapcsolatban. Ezt úgy kell elképzelni, hogy, ha a nap folyamán megtetszik nekem pl a benzinkutas kiscsaj, vagy a pincérnő, vagy a szomszéd lány, esetleg rágerjedek egy kolleganőmre, akkor utána valami hasonló forma prostit fogok keresni a neten és hozzá megyek. Lehet az bármilyen alkatú, vagy korú. Na, hogy ne pofázzak itt össze-vissza ennyit, az esetek többségében inkább az átlagos/enyhén telt nőknél szoktam kikötni :)
2013. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fotóztam már átlagos alkatú lányt.

Reakció: olyan vagyok a képeken, mint egy modell.

2013. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy átlagos Playmate-Miss Tejútrendszer általában megteszi :|
2013. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!