Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjam meg ezt a problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
Elég hülye helyzetbe sodortam magam. Van egy barátom akivel most leszek 3 éve együtt de már nem érzem olyannak a kapcsolatunkat mint régen,ő még azt mondja hogy nagyon szerelmes belém. 2 hónapja elkezdtem találkozni egy fiúval aki egyben a munkatársam is, nagyon jól éreztem magam vele és egyre közelebb kerültünk egymáshoz minden vágyam hogy vele legyek. Megkérte hogy hagyjam ott a barátomat mert így neki is rossz, szakitottam a barátommal de viszont addig könyörgött és nem hagyott békén amig be nem adtam ismét a derekamat,és most azt hiszi minden rendben van. Viszont ez a fiú akivel találkozgattam nagyon megsértődött rám alig akar velem szóba állni amit teljesen megértek,és addig nem is akar amig el nem mondom a barátomnak az igazat hogy megcsaltam. Félek a barátomnak bevallani, hogy más is van biztos csalódna bennem nagyon, és azt sem szeretném hogy a szüleim megtudnák mert nagyon szivükhoz nőtt a mostani barátom és biztos eltiltanának ettől az új fiútol,úgysem értenék meg mert azt hinnék behülyített. Szóval összességében félek otthagyni a barátomat pedig szeretném. Szerintetek mit tegyek?
2013. máj. 31. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöszőr magadban kellene eldönteni, hogy mit is akarsz!
2013. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te egy igazi kis sz.rkavaró vagy.
2013. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát te elég hülye vagy nem tudod eldönteni kivel akarsz lenni mért vagy megint vele ha a másikat szereted nem értelek.
2013. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt tedd,ami elsősorban neked jó.Azzal ne foglalkozz,hogy ki mit szólna az új barátodhoz.Te lennél vele, és nem a szüleid,sem mások.Szerintem a jelenlegi barátodat sajnálod,és ennek is köze volt ahhoz,hogy visszafogadtad.De a sajnálat nem elég,az egyik legrosszabb dolog.
2013. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal legyél akit szeretsz. Mondd csak meg a barátodnak, hogy beleszerettél valaki másba, majd megérti és elenged.
2013. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!