Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a lentebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a lentebbi problémát?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy tudnám néhány mondatban leírni a problémámat. Az a bajom, hogy bármikor az életben olyan férfit érdekeltem, aki vitte valamire, okos, normális, egyéniség szóval egy rakás jó dolog, állandóan kisebbségi komplexusom volt, teljesen leértékelem magam, ha valakire felnézek ilyen vagyok, és teljesen hideggé válok, bezárkózom, és minél jobban kapar a srác, én annál jobban visszahúzodóm. Egy nagy szerelmemet is ezzel szúrtam el, aztán 12 évig meg visszavártam és sírtam. Most, hogy eljött ismét egy hasonló kaliberű srác, kezdem ismét a hibákat keresni, hogy mi miért nem illünk össze, összehasonlítom, hogy ő mivel jobb, és miben jobb, mint én stb., de mivel azoktól a dolgoktól, amitől kisebbségi komplexusom van "szégyenlem", ezért elmondani sem tudom a problémámat neki. De félek, hogy ezt a srácot is el fogom baltázni. Szerintetek mit tegyek, hogyan kezeljem saját magamat?
2013. máj. 21. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott akadtam fenn hogy 12 évig visszavártad. Szerintem egy pszichológust kellene felkeresned, ő tudna jobban segíteni
2013. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de közben voltak kapcsolataim, ne akadj fent ezen, nagyon sokan vannak így, csak vannak akik férjhez mennek, megnősülnek, aztán elválnak. Nem egy ilyen ismerősöm van. Gondolod jobb lett volna nekem is így?
2013. máj. 21. 00:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, 12 éve tudatában vagy ennek és nem változtál: irány a pszichológus. Nincs más esélyed.
2013. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam, gyógyszert adott erre... Hát, ezért nem fogok 8000Ft/órát kifizetni.
2013. máj. 21. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress egy jobbat, lehet, hogy egy agyonmarketingezett kontárnál voltál. Sajnos sokan kihasználják, hogy az egyszerűbb megoldást akarod választani, és ezzel keresnek pénzt.
2013. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!