Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezeljem ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel már hónapok óta járunk, és néha beszél az egyik fiú ismerőséröl elég sokat. A gond az hogy olyanokat is elmond ami arra utalhat hogy azzal a fiúval titokban kapcsolatot folytat. A múltkor elvitt egy arra helyre ahol állítólag beszélgettek, de láttam egy óvszert heverni a földön, a csajomnak nem szóltam semmit, de van egy gyanum, hogy ő lefeküdt vele.

Kérlek segítsetek.



2013. máj. 25. 22:12
 1/6 anonim válasza:
Ezt meg kell vele beszélned,ha nem akarod elveszíteni.
2013. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az lehet de én nem vagyok képes elmondani
2013. máj. 25. 22:24
 3/6 anonim válasza:
Figyelj,a legtöbb szakítás félre értések kapcsán történik meg,ha beszélsz vele,akkor majd úgyis kiderül az igazság,ha tényleg megcsalt akkor úgyis dobod,de ha csak egy nagy félreértésről van szó akkor majd éjjel-nappal tepersz utána,és az is lehet h többé nem lesz barátnőd,de ha mégis lesz akkor h ha most nem, de majd a későbbiekben biztos fogsz majd beszélni a barátnődde.:-)
2013. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én lány vagyok,és eddig nem csaltam meg senkit.De ha megtörténne biztos vagyok benne,hogy nem mesélnék utána a barátomnak arról a fiúról semmit,nem hogy még elvinném oda ahol esetleg lefeküdtem vele...
2013. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de akkor miért vitt oda, és miért mondta el nekem
2013. máj. 27. 09:50
 6/6 anonim válasza:
Mert szerintem nem történt vele semmi
2013. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!