Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Tudom hogy hülyeség, mégsem tudok magamnak parancsolni hogy ne húzzam fel magam.

Figyelt kérdés
Barátommal több mint egy éve járunk.A volt nője ribanc volt mármint csak szexre kelettek egymásnak de fél évig ez működött.Én nem feküdtem le vele csak kb.10-11hónap után.Nagyon szeretjük egymást és ő engem különösen azért mert nem ribiskedek.Mesélt pár dolgot röhögve hogy hol csinálták milyen szobában még azt is elmondja hogy elégítette ki orálisan...durva..mind1...én kb arra a szintre jutottam,hogy arra a padra nem ülök le ahol ők ültek és hát ott is csináltak egyetsmást.undoritonal tartom ilyenkor mind 2őt hogy közterületen stb...nem tudok magamon uralkodni és kb a szexhez sincs kedvem mert úgy érzem versenyeznem kéne egy olyannal (exével)akinem 70pasija voltés naponta csinalja és hogy megfeleljek a barátomnak hogy ne mondja azt magában hogy a másik nője jobb volt.tudom hogy hülyeség de probalom nem felhozni magamban viszont nem megy elfojtani és tényleg néha sirni tudnék....de nagyon szeretjük egymást én 16/L ő 18/F

2013. máj. 31. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Hát, pedig a másik nője jobb volt. XD
2013. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hanariko ***** válasza:
100%
hát ha 70 pasija volt, tényleg nagy ribanc. Te is ribanc akarsz lenni? Nem. Akkor ne hasonlítsd magad hozzá.
2013. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt neki is elmondhatnád és ha tényleg szeret és fontos vagy neki, akkor nem fogja többet felhozni és minimum egy bocsánat kéréssel tartozik.
2013. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dollersz ***** válasza:
100%
Hát, elhiszem, hogy rossz érzés... De ha tényleg érzed, hogy a barátod szeret, akkor ez ne zavarj, próbálj nem gondolni rá :) Viszont ha azt érzed, hogy a barátodban valami megtört irántad, akkor hagyd ott, az időhúzás senkinek sem jó...
2013. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan és tapintatlan dolog, ha egy pasi a szexuális kalandjait ecseteli a jelenlegi barátnőjének. Nem vagyok prűd, de egyszerűen nem illik.
2013. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"versenyeznem kéne egy olyannal (exével)akinem 70pasija voltés naponta csinalja és hogy megfeleljek a barátomnak"


Te komolyan féltékeny vagy egy k.u.rvára?

2013. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Valld be magadnak őszintén, hogy te sokkal kevesebbre tartod magad az exénél. Valójában te is elhiszed azt és azt is gondolod hogy az exe jobb volt, és hogy te sokkal kevesebb vagy nála. Próbálsz olyan jó lenni mint ő, csak nem úgy hogy akkor te még jobban csinálod, hanem hogy ezzel idegesíted magad és totális kétségek gyötörnek. Pont azért bosszant mert kisebbségi komplexusod van ezzel szemben.

Eleve nem kell jobb lenned senkinél, a barátod most veled van, mégse vele, pedig hát húú milyeneket szexeltek...hát nah és...azért a pasik is (bár a barátod elég gyerekes, főleg hogy ezzel dicsekszik) jobban megbecsülik a biztosabb lányt, mert tudják hogy a ribiktől nem várhatnak sokat, azokkal pont emiatt nem is bonyolódnak komolyabb kapcsolatba, de valahol nekik is a biztonságra van szükségük.

2013. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat olyan, mint a tanulópénz. Ő megtanulja, hogy soha ne beszéljen az előző partnereiről legyen az érzelmi, avgy szexuális jellegű.(senki se kíváncsi arra, hogy ez előző nőm életem nagy szerelme volt, soha senkit se fogok így szeretni, arról nem is beszélve, hogy milyen izgalmas volt a szex, olyan profi volt a csaj, hogy senki sme érhet a nyomába)

Te meg megtanulod belőle, hogy ne kérdezz a későbbiekben ilyeneket a barátodtól(még ha most nem is te kérdezősködtél), mert nyilván nem szeretnéd hallani ezeket a dolgokat, illetve te sem fogsz beszélni a múltadról ilyen mélységekben, mert tisztában vagy vele, hogy az milyen érzés a másiknak.


Ez a kapcsolat halálra van ítélve, de legalább tanultok belőle mindketten. Te legalábbis mindenképp.

2013. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretjük egymást.és igen elég gyerekes néha de ndm dicsekvésbol mondja hanem mert rákérdezek mert kiváncsi vagyok én vahyok a hülye de neki kéne lennie annyi eszének hogy nem mondja el.nekem ő az első mindenben és lehet ezért akarok megfelelni és probàlok igazodni ahhoz a k.rvához..

Csak hogy győzhetném le ezt magamban??!.az biztos pont hogy szeret és csak én kellekneki ez néha jol esik ha magamban letisztázom viszont néha nem tudok mit kezdeni..igaza volt az egyik válaszolonal meg akarok felelni egy ribancnak ...komplexus...csak kikéne irtani mahaban..komolyan mindig azt nezem hogy én csinosabb legyek...esnem ribancosan hogy bizonyits én ha nemcrakom ki a melleim mert ugyis csinos tudok lenni...

2013. máj. 31. 16:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Jól kell szo*pnod és akkor minden rendben lesz. Gyakorlásképpen lecumizhatnál egy sebváltót.
2013. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!