Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka, hogy egy nő felszínes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy egy nő felszínes?

Figyelt kérdés
Mitől lehet az hogy elég sok nőnek fontos a külső, szaporodási ösztön, érzelmi intelligencia hiánya, média stb stb vagy egyéb tényezők miatt lesz egy nő felszínes
2013. máj. 31. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy fontos a külső számodra felszínesség? Gratulálok.
2013. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mitől lesz egy férfi felszínes?
2013. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szőrös Kacsa ***** válasza:
Ez kor függvénye. Egy idösebb nö (30+) gondolom nem olyan felszines, mint egy 20 éves. De sokmindentöl függ. Pasikba ugyanígy van ilyen.
2013. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi az, hogy vonzó külső?

Az a külső, amihez az ember vonzódik, legyen az lány vagy fiú.

Ez nem felszínesség. Egyszerűen csak azt szeretjük, ami szép. Mindenki. Nincs kivétel, legfeljebb csak ízlésben. Ami nekem szép, neki lehet nem az, de attól még ahhoz vonzódom, ami tetszik.

2013. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. Jól mondja.


Amúgy a média most úgy irányítja az embereket, mint régen a vallás. :D


17/L

2013. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A vallás még mindig irányítja az embereket, csak nem olyan feltűnő.

És igen, a 4-esnek igaza van.

2013. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

őszintén nem tudom


túl sok negatív hatás éri a gyerekeket az iskolában/kortársaikon/médiumokon keresztül ahhoz, hogy akár neveléssel kompenzálni lehessen


én mindent megtettem, hogy továbbadjam az értékeket amiben hiszek, kollégium sem volt, mégis szégyenlem magam miattuk


a társadalom úgy ahogy van velejéig romlott akik pedig nem azok nem találják meg egymást(nem mint párt hanem mondjuk mint barátot, hogy lelki támaszt nyújtsanak egymásnak)

2013. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert a külső számít, tanuld már meg.
2013. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, lehet mivel én nem nézek tv, max zenét hallgatok, így nem érdekel mit mond a média, de a kölköket sem,

a külső annyira, max megfogjon benne, de a belső ami dönt

erre tanítottam a gyerekeimet is, a legnagyobb ez alapján választott N

2013. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!