Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok szerint általában meddig szokott tartani egy kb.20 éves lány és egy 23 éves pasi kapcsolata? 20/L

Figyelt kérdés

Tapasztalataitok szerint általában meddig szokott tartani egy kb. 20 éves lány és egy 23 éves pasi kapcsolata?

20/L

Kösz a válaszokat.


2013. jún. 1. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe a statisztikát! Nincs ilyenről felmérés, hogy a 20 és 23 évesek között mennyi ideig tart egy kapcsolat. Van, amelyik a sírig, van, amelyik 1 éjszakán át.
2013. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem érdekelnek az ilyen "statisztikák". Általában ilyen korban még annyira éretlenek a fiúk, hogy nem igazán tudnak kezelni sok olyan problémát, ami felmerül, van értelme a kérdésnek.
2013. jún. 1. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit írsz az nem feltétlenül kor, hanem érettség függvénye, így lehet akár 1-2 hét, de akár egy egész élet is.
2013. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, egy 23 éves fiú éretlen, egy 20 éves csaj meg nem...

Gratulálok megint az általánosításhoz...

2013. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értek veled egyet. Milyen problémát nem tud kezelni egy 23 éves fiú, amit egy 20 éves lány tud? Itt szerintem fölösleges a nemeket összehasonlítani, főleg, mert általánosítások alapján nem jó ötlet kapcsolatot kezdeni, hiszen akkor mindketten joggal érezhetitek, hogy pótolhatóak vagytok. Pedig ez nem így van, mert senkiből sincs még egy.


A kapcsolat lényege nem az, hogy két önállótlan ember segít megoldani egymásnak a problémáit. Ezzel a modellel csak az az egy baj van, hogy a megoldatlan problémák hátterébe előbb-utóbb a párodat fogod belelátni. Márpedig azt állítani, hogy a problémákért a párod felelős, nagyon-nagyon rossz ötlet egy kapcsolatban. Alapvetően nem alapozhatod az életed egy másik emberre, mert ez nem biztos jövő. Egy biztos jövő van: te magad. A párod megbetegedhet, meghalhat, elhagyhat, megsértődhet, bármi történhet. A párodba vetett bizalom első alapköve csak és kizárólag az lehet, hogy a saját jövődet egyedül is biztosnak érzed. Egy kapcsolatban sem szabad leépíteni az önállóságot. Hiába ígérteted meg a pároddal, hogy nem hagy el, nem csal meg, nem hal meg, sohasem lehetsz biztos benne, hogy nem történik vele valami.


Tényleg nem tudom, milyen problémákra gondolsz, amelyek felmerülnek, és egy 23 éves pasi nem tudja megoldani, de egyet biztosan állítok: csak olyan probléma megoldását várd a párodtól, amelyet te magad is meg tudnál oldani. Ha többet vársz tőle, mint saját magadtól, akkor nem várhatod, hogy ezek után megbízzon benned.


Tehát nem az életkorotok fogja meghatározni, hogy meddig tart a kapcsolat, hanem az, hogy TE meddig akarod, hogy tartson, és TE mennyit vagy hajlandó megtenni érte. A többi része persze rajta múlik, afelett nincs hatalmad, elvégre Ő is szabad ember.

2013. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum 2 évig. Ez kb. az én korosztályom, szóval eléggé belelátok barátaim, ismerőseim kapcsolatába. Persze van kivétel, de ennél tovább ritka, hogy tart.
2013. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés alapján itt egyedül te vagy éretlen. Esetleg online szerelmi jóslást nem akartál végezni, hogy biztosra menj?
2013. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen jót szórakoztok a kérdésen, de ne legyetek offtopic-ok. A kérdés az volt, hogy "tapasztalataitok szerint általában...." Ezt, ahogy Tarlós mondaná, 90-es IQ felett megértik (általában).
2013. jún. 1. 12:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint általában 458 napig 12 óráig és 32 percig, de veled 20 percre saccolom.
2013. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!